Перейти до вмісту

Пансіонат Життя у Радість – професійний догляд

Сімейний будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» у Вінниці

Метою безтурботного будинку для людей похилого віку Життя в Радість є надання послуг на найвищому рівні, забезпечення мешканців душевним і фізичним комфортом, щоб їм було добре у нас, а їхнє перебування було приємним і радісним. Ми намагаємося створити сімейну та дружню атмосферу. Працетерапія, що практикується у приватному будинку для людей похилого віку у Вінниці, складається з певних конкретних заходів фізичного чи розумового характеру, що проводяться фахівцями у цій галузі та спрямовані на психічне та фізичне покращення пацієнта.

Професійний догляд

Психічне вдосконалення полягає у відновленні здатності встановлювати контакти та здатності співіснувати з іншими людьми, пристосовуючись до середовища, в якому живе. Фізичне оздоровлення є поєднанням лікувальної діяльності з лікувальною реабілітацією, що дозволяє підтримувати фізичну форму, що дозволяє хоча б самостійно виконувати прості види діяльності. У працетерапії розумове та фізичне вдосконалення переплітаються, наприклад, заняття музикою покращують настрій, а у поєднанні з танцями покращують фізичну активність. Метою трудотерапії у приватному будинку для людей похилого віку Життя в Радість є запобігання наслідкам обмеження активності (яке супроводжує захворювання) та відновлення здатності вести активний спосіб життя у взаємодії із соціальним середовищем. Беручи участь у різних формах організованої та цілеспрямованої діяльності, люди не залишаються пасивними, не втрачають своєї ініціативи та готовності до роботи, а також прагнення встановлювати та продовжувати контакти з оточуючими. Таким чином досягається максимальний розвиток навичок підопічного, він навчає чи вдосконалює виконання діяльності із самообслуговування, створює можливості для самостійного життя і навіть працевлаштування. Професійну допомогу, яку ми надаємо мешканцям будинку престарілих Життя у Радість у Вінниці та Вінницькій області, забезпечує кваліфікований персонал. Наші досвідчені співробітники проводять час зі зборами, організацією заходів, бесідою та прийомом їжі. Найголовніше для нас, щоб вони відчували себе добре та максимально безпечно. Ми знаємо, як багато означає хороша атмосфера, тому дорожимо нею щодня. У зборів організовано цілий день від сніданку до вечері. Ретельно приготовані страви роблять їхній час більш приємним, а також музична терапія, художня. У нашому будинку для людей похилого віку, також є кімнати для хронічних хворих, людей з обмеженими можливостями або страждають на хворобу Альцгеймера. Незалежно від стану здоров’я мешканці можуть почуватися в нас добре, а їхнє здоров’я буде під постійною, сумлінною турботою.

Розвиток творчості людей похилого віку в будинках для людей похилого віку

Будинки для людей похилого віку можуть бути пов’язані із закриттям літньої людини в чотирьох стінах. Однак, це не так. Літні люди мають можливість брати участь у багатьох заходах, що розвиваються, і розвивати або знаходити пристрасть. Мета полягає в тому, щоб підтримувати правильне функціонування організму, а також налагоджувати відносини, розвивати творчі здібності та піклуватися про психічне та фізичне здоров’я.

Що таке трудотерапія?

Старі люди, які перебувають у будинках для людей похилого віку, незважаючи на хвороби, з якими їм доводиться стикатися, як і раніше, можуть виконувати багато видів діяльності. Види діяльності, запропоновані в будинках для людей похилого віку, адаптовані до фізичних та розумових можливостей літньої людини. В установах такого типу люди похилого віку беруть участь у працетерапії, де вони беруть участь, наприклад, у художніх, музичних або фізичних вправах. Завдяки їм люди похилого віку не сумують, адже вони включаються до різних ініціатив.

Працетерапія спрямована на підготовку людей похилого віку до роботи в суспільстві, поліпшення їх фізичної форми та психічного здоров’я. Існує безліч методик проведення занять, тому можна підлаштовувати методики терапії індивідуально кожному за підопічного. Якнайбільше людей повинні брати участь у працетерапії, яка сприяє незалежності та допомагає усунути соціальні та комунікативні бар’єри.

Форми працетерапії

Трудотерапію можна розділити на:

  • Ерготерапія – ручна діяльність, тобто. ткацтво, пошиття одягу, плетіння, гончарна справа.
  • Соціотерапія – лікування поведінкових та емоційних розладів. Під час нього використовується терапія рухом, ігрова терапія та навчання соціальних навичок.
  • Арт – терапія – терапія, пов’язана з мистецтвом та культурою. До них належать різні види художньої творчості, такі як:
  • малюнок, живопис, скульптура, пластилінове ліплення, графіка, а також: кінотерапія, театротерапія, танцювальна терапія та музикотерапія.

Будинки людей похилого віку часто також мають свої власні бібліотеки. Літні люди можуть звернутися до свого улюбленого літературного жанру. Якщо є люди, які не вміють читати самостійно, організовуються літературні гуртки, де роман читається, а потім разом обговорюється.

Трудотерапія також може бути грою в шахи або іншими настільними іграми, під час яких люди похилого віку вступають в контакт один з одним і таким чином вбивають нудьгу.

Варто пам’ятати, що не у всіх установах використовуються всі методи трудотерапії. При виборі діяльності варто припустити, що вона повинна приносити радість людині похилого віку і в той же час повинна займати її на досяжному для неї рівні.

Пансіонат – Життя в Радість

Метою будинку для людей похилого віку Життя у Радість у Вінниці є надання послуг на найвищому рівні, забезпечення мешканців душевним та фізичним комфортом, щоб їм було добре у нас, а їхнє перебування було приємним та радісним.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *