Перейти до вмісту

Про потреби та емоції людей похилого віку

Кілька слів про потреби та емоції людей похилого віку

Старість як і молодість, водночас прекрасний та важкий період життя. Літні люди, особливо хворі, часто почуваються самотніми та знедоленими. Щоб краще зрозуміти емоції, які вони приховують, необхідно поглянути на ситуацію, в якій вони опинилися, з їхньої точки зору.

Сім’я, дружба, здоров’я як одні з найважливіших цінностей дарують радість та задоволення. Не менш важливим є почуття приналежності до групи – загальні побутові узи скріплюють і надають життю сенсу. Сім’ї, що складаються з декількох поколінь, все рідше живуть разом. Соціальні потреби змінюються, але бажання проводити час із людьми, які піклуються про нас, не минає. Саме тому створюються такі Пансіонати, як наш – розкішні будинки для людей похилого віку, які дбають про потреби своїх мешканців.

Реальність очима людей похилого віку

Тривалість життя продовжує збільшуватися. Поліпшується і якість. Однак із віком здоров’я погіршується – йде природний процес старіння організму. Люди похилого віку часто скаржаться на різного роду нездужання, що заважають їх повсякденній життєдіяльності, тому вони потребують підтримки своїх родичів або інших людей, які допоможуть їм вирішити домашні питання, приготувати їжу, подбати про особисту гігієну. Щоб якомога довше зберігати фізичну форму та бадьорість духу, рекомендується регулярно займатися спортом та дотримуватися правильного режиму харчування (у нашому будинку для літніх людей також проводяться заняття з фізіотерапевтом).

Бує, що люди похилого віку борються з депресією і тривогою, відчувають тривогу і зневіру. Ці емоції викликані змінами у житті, зокрема виходом пенсію, втратою контактів із колишніми колегами, відсутністю регулярних соціальних зустрічей, залежністю від інших. Літні люди також можуть страждати від порушень сну та хронічної втоми. Саме тому їм потрібна підтримка, групові заняття, розмови з близькими та спілкування з новими друзями. Участь у житті спільноти дає відчуття щастя та приналежності до групи. Літнім людям теж не варто відмовлятися від нових інтелектуальних завдань, адже вони стимулюють роботу мозку.

Майте на увазі, що спілкування з іншими людьми, включаючи сім’ю, старих та нових друзів, є надзвичайно важливим. Ця близькість, яка визначається як соціальна активність, що широко розуміється, є джерелом щастя і допомагає підтримувати душевну рівновагу. Ми рекомендуємо вам, наш пансіонат для літніх людей у Житомирі – Будинок літніх людей «Життя в Радість».

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *