Перейти до вмісту

Професійна реабілітація

Визначення та застосування.

Ревматологічна реабілітація – це міждисциплінарна медична та психосоціальна взаємодія, що проводиться для людей з обмеженими можливостями, викликаних захворюваннями опорно-рухового апарату та сполучної тканини, спрямоване на зменшення порушень опорно-рухового апарату, покращення загальної фізичної форми та розширення участі у суспільному житті.

Людям з обмеженими можливостями необхідно пройти ревматологічну реабілітацію внаслідок:

запальні захворювання сполучної тканини (наприклад, ревматоїдний артрит, ювенільний ідіопатичний артрит, поліміозит, дерматоміозит, системний склероз, системний вовчак, запальні захворювання судин),
артрит хребта (наприклад, анкілозуючий спондиліт, псоріатичний артрит),
реактивний артрит (ревматична лихоманка, хвороба Лайма, артрит, що супроводжує хронічний ентерит),
захворювання опорно-рухового апарату, пов’язані з процесами старіння або зношуванням тканин (остеоартроз, пошкодження м’яких тканин),
захворювання опорно-рухового апарату на метаболічному або ендокринному тлі (наприклад, подагра, захист),
захворювання кісток, такі як остеопороз, остеомаляція, хвороба Педжету, некроз стерильних кісток,
локалізовані або генералізовані больові синдроми в м’яких тканинах (наприклад, фіброміалгія, ревматична поліміалгія, комплексний регіональний больовий синдром, синдром хронічної втоми, ентезопатії, тенопатії).

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *