Перейти до вмісту

Професійні процедури

Реабілітація людей похилого віку – повернення до здоров’я Пансіонат – “Життя в Радість”, у Києві.

Що ви знайдете у статті?

Реабілітація людей похилого віку це нерозривний процес повернення до фізичної підготовки та повної незалежності. Більшість сьогоднішніх людей похилого віку завершили минулі методи лікування, операції та супутні захворювання. Все це означає, що реабілітація періодично або постійно впроваджується в їхнє повсякденне життя.

Переваги реабілітації людей похилого віку

Професійні процедури в галузі реабілітації допомагають людям похилого віку повернутися до самостійного функціонування у повсякденній діяльності; без участі третіх осіб.

Реабілітаційний процес характеризується індивідуальним підходом до пацієнта з урахуванням його потреб, функціонального стану та повної історії хвороби. На основі цієї інформації фізіотерапевт створює персоналізовану програму вправ та процедур, яка призведе до досягнення максимально можливої ​​функціональної придатності літньої людини.

Коли потрібна реабілітація

Найпоширеніша причина проведення реабілітаційного процесу літніми людьми, і водночас найпоширеніші свідчення до реабілітації:

Стани ослаблення м’язової сили та обмеження рухливості в суглобах, наприклад, після періоду тривалої госпіталізації, падіння;

Стан після хірургічних операцій та процедур, наприклад, ортопедичних, таких як заміна кульшового суглоба, хірургія колінного суглоба, хребта;

Дегенеративні зміни, наприклад: Хребет, коліна, стегна, плече.

Неврологічні захворювання

Судинні, такі як ішемічний або церебральний геморагічний інсульт

Проблеми з рухом та вертикалізацією внаслідок дисбалансу або ослаблення м’язової сили

Дегенеративні зміни, що виникають при ослабленні кісткової структури, наприклад, остеопороз

Стани після падінь, травм, розтягувань зв’язок

Хронічні або гострі болі в опорно-руховому апараті та багато іншого, що працює з обмеженням самостійного пересування

Що таке реабілітація людей похилого віку

Старі люди є групою пацієнтів, різноманітних з погляду потреб та супутньої дисфункції опорно-рухового апарату. Починаючи від пацієнтів після операцій до людей з обмеженнями на пересування у повсякденній діяльності. З цієї причини план реабілітації та фізіотерапевтичні методи підбираються індивідуально до стану пацієнта.

До найчастіше використовуваних методів реабілітації людей похилого віку ставляться:

Методи м’яких тканин завдяки чому можна детально діагностувати, лікувати болі та травми м’яких тканин та навколосуглобових структур. Відновлення їх правильної та безболісної роботи.

ПНФ, тобто. метод нервово-м’язового спрощення, що використовується для відновлення правильних рухових патернів, втрачених внаслідок травми чи хвороби пацієнтом.

Повензієва терапія включає маніпуляції зі сполучною тканиною, які часто ушкоджуються при травмах, падіннях або хірургічних втручаннях.

Кінезітерапія за допомогою яких правильно підібрані рухові вправи допоможуть відновити втрачені сили та рухові можливості пацієнта.

Старі люди становлять найбільшу групу пацієнтів. Це з прогресуючими дегенеративними змінами в організмі. Регулярна фізична активність допомагає підтримувати максимальну фізичну форму та уникнути серйозних наслідків здоров’ю. Рекомендується не тільки для опорно-рухового апарату, але й внутрішньої медицини. Однак коли реабілітація необхідна, затягувати не варто! Чим раніше її буде реалізовано, тим краще будуть отримані результати. Тут добре працює реабілітація в домашніх умовах, тобто. реабілітація з доступом до будинку пацієнта Завдяки такому підходу багато пацієнтів, незалежно від віку, повертаються до активної участі у повсякденному житті. Що виражається не лише у покращенні фізичних можливостей організму, а й у психічному стані людей похилого віку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *