Перейти до вмісту

Проводимо час із користю.

Активність у житті літньої людини.

Активність у житті літньої людини дуже важлива.
Вона дозволяє підтримувати фізичну форму потрібному рівні. Сучасні люди цінують фізичні зусилля лише тоді, коли необхідно скинути надмірну кількість непотрібних кілограмів або виникають проблеми зі здоров’ям, що виникають внаслідок малорухливого способу життя. Варто подбати про те, щоб люди похилого віку були активними і хотіли рухатися.

Сьогодні, коли ми маємо доступ до такої великої кількості видів транспорту, як поїзди, автомобілі, автобуси, трамваї, ми ходимо все менше і менше. Це стосується як молодих, так і людей похилого віку. Нам стало дуже комфортно. Велика кількість їжі, мало фізичних вправ та низькі фізичні навантаження мають фатальний вплив на наше здоров’я. Фізичні навантаження мають бути частиною життя кожної людини, особливо людей похилого віку. Кожен будинок для людей похилого віку стежить за тим, щоб люди похилого віку були активні і не сиділи на одному місці. Їм пропонуються різні види активних заходів, такі як скандинавська ходьба, танці чи гімнастика. Гарною вправою загального розвитку є бойові мистецтва, адаптовані до людей похилого віку. Всі ці види діяльності роблять рух присутнім у житті людини похилого віку. Вона не сидить у кімнаті весь день і не лежить на ліжку, а весь час ходить і робить щось надзвичайно важливе. Відразу її здоров’я стане набагато кращим і буде на кращому рівні.

Рух означає здоров’я для всіх і у будь-якому віці. Звичайно, тип зусиль має бути адаптований до здоров’я, а також до віку. До того ж, навіть до спорту, слід підходити з обережністю. Завдяки цьому фізична активність у жодному разі не зашкодить літній людині. У будинках людей похилого віку піддають серії тестів, завдяки яким вдається скоригувати фізичні зусилля на здоров’я, а також свій стан. Сім’я може бути впевнена, що умови, запропоновані літній людині, жодним чином не зашкодять її здоров’ю.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *