Перейти до вмісту

Приватний пансіонат – комфортні умови проживання

Приватний або державний догляд за літніми людьми – переваги та недоліки

Як приватні так і державні будинки для людей похилого віку мають свої переваги та недоліки. Тому вибір між ними вимагає ретельного розгляду та розуміння того, які умови необхідні літній людині, щоб почуватися комфортно в такій установі. Необхідно враховувати не лише очевидні фактори, такі як ціна, але й такі переваги, як якість медичного обслуговування, додаткові заняття та загальна активізація мешканців з метою покращення їхнього психофізичного стану. Прочитайте нашу статтю і дізнайтеся, у чому сильні та слабкі сторони приватних та державних будинків для людей похилого віку!

Вибір відповідного будинку для людей похилого віку є непростим завданням для всіх членів сім’ї, які хотіли б забезпечити літній людині найкращий догляд. Установи з догляду за людьми похилого віку розкидані по всій Україні. Вони поділяються переважно на приватні та державні центри, які суттєво відрізняються один від одного, у тому числі: з погляду витрат чи стандартів. Прочитайте нашу статтю і дізнайтеся, які найважливіші переваги та недоліки тих чи інших типів будинків для людей похилого віку!

Які характеристики державних будинків для людей похилого віку?

Державні установи для людей похилого віку перебувають у віданні органів місцевого самоврядування. Однак жити там мають право лише пенсіонери, які відповідають умовам, передбаченим законодавством. Потенційний резидент – це людина, яка:

  • не може функціонувати самостійно у повсякденному житті,
  • потрібний цілодобовий догляд,
  • людина з інвалідністю.

У більшості випадків місця в будинках соціального забезпечення для людей похилого віку переповнені. Тому очікування перебування у такому центрі може розтягнутися на місяці і навіть роки – про це обов’язково треба пам’ятати.

Найбільшою перевагою державних будинків для людей похилого віку, безумовно, є доступ до цілодобового догляду за ними за відносно низькою ціною. Однак остаточна ціна проживання у кожному пансіонаті визначається індивідуально. Найбільш важливими факторами при цьому є середня вартість проживання, а також фінансові можливості літньої людини та її сім’ї. Кожна установа, яка перебуває у віданні місцевого уряду, офіційно встановила стандарти, яким вона повинна відповідати. Навіть за розумну ціну, отримавши місце, людина похилого віку отримає турботу, власну кімнату і почуття безпеки.

Що можуть запропонувати приватні будинки для людей похилого віку?

По всій країні існує безліч компаній, які забезпечують цілодобовий догляд за людьми похилого віку. Такі заклади намагаються запропонувати найкращі стандарти, щоб ефективно залучити клієнтів та виділитися серед конкурентів. Від них можна очікувати не тільки надання професійної допомоги у повсякденній діяльності, а й заохочення людей похилого віку до фізичної та розумової активності. Заходи такого типу покращують психофізичний стан мешканців та знижують ризик виникнення таких захворювань, як деменція.

Витрати на перебування в таких будинках для людей похилого віку дещо вищі, ніж у державних будинках для людей похилого віку. Приватні будинки для людей похилого віку в основному фінансуються виключно за рахунок внесків, що сплачуються літніми людьми або їхніми сім’ями. Натомість літня людина може розраховувати на набагато комфортніші умови. Має вільний доступ, серед іншого:

  • медичне обслуговування та реабілітація,
  • заходи та численні можливості для розвитку інтересів,
  • книги, журнали, телебачення та Інтернет,
  • терапевтична підтримка.

У нашому приватному будинку для людей похилого віку Життя в Радість в Одесі, ми докладаємо всіх зусиль, щоб люди похилого віку могли прожити в найкращих можливих умовах. Ми мотивуємо мешканців бути фізично активними та організуємо ігри, розважальні заходи. В рамках програми додаткових занять наші клієнти займаються, наприклад, садівництвом, кулінарією, танцями та скандинавською ходьбою. Люди похилого віку також можуть у будь-який час скористатися допомогою цілодобового спостереження няні – доглядальниці.

Які найважливіші відмінності між державним і приватним доглядом за людьми похилого віку?

Обидва типи будинків для людей похилого віку мають свої переваги. Як державні, так і приватні установи забезпечують денний та нічний догляд, а мешканці мають доступ до одномісних чи двомісних кімнат. Однак відмінності між такими центрами є суттєвими і їх необхідно враховувати при виборі конкретної установи.

Приватні установи також у багатьох випадках мають набагато краще розташування. Якщо ви думаєте про тихі і спокійні місця повсякденного життя для людей похилого віку, такі будинки для літніх людей підійдуть ідеально. Вони часто розташовуються поблизу зелених насаджень чи водойм. Державні центри найчастіше розташовуються у містах. На жаль, шум пожвавлених вулиць може негативно вплинути на комфорт вашого перебування.

Пансіонат «Життя в Радість» в Одесі – ексклюзивний будинок для людей похилого віку з цілодобовим наглядом та доглядом

Запрошуємо Вас ознайомитись з пропозицією нашого приватного будинку для людей похилого віку. Ми можемо запропонувати постійну та разову допомогу в рамках тимчасового перебування. Ми забезпечуємо дуже комфортні умови, в яких люди похилого віку можуть гідно провести свій час. Також ми гарантуємо якісне медичне обслуговування: медсестри забезпечують регулярне введення літній людині необхідних ліків, а за необхідності можуть скласти аналізи або записатися на прийом до сімейного лікаря чи терапевта. Скористайтеся нашими послугами!

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *