Перейти до вмісту

Реабілітація клієнтів.

Будинок для людей похилого віку в Києві та послуги реабілітації.

Будинок для людей похилого віку – це особливе місце для людей похилого віку, які мають проблеми з повсякденним життям на самоті. Наші пацієнти дуже часто потребують спеціалізованої реабілітації. При виборі будинку для людей похилого віку для своїх близьких варто придивитися до обсягу наданих їм послуг. Найкращим рішенням буде вибір пансіонату, які пропонують не лише щоденний догляд, а й спеціалізовані процедури, завдяки яким пацієнти мають реальний шанс покращити свою фізичну форму.

Реабілітаційні процедури в будинку для людей похилого віку
можливість реабілітації за місцем проживання – це дуже важливе для пацієнтів будинків для людей похилого віку. Найчастіше такі місця оснащуються обладнанням, що дозволяє проводити лікувальні процедури. Серед найпопулярніших реабілітаційних процесів можна знайти, кріотерапію, ультразвук, гідротерапію, лазеротерапію, світлотерапію або магнітотерапію. Також варто згадати лікувальну гімнастику, план вправ якої було створено виходячи з потреб людини похилого віку.

Незамінною людиною в будинку для людей похилого віку, яка надає реабілітаційні послуги, є, звичайно ж, фізіотерапевт. Така людина чудово знає, як працювати з літніми людьми та як ефективно мотивувати їх на регулярні заняття спортом для покращення їхнього стану та координації рухів.

Процес реабілітації в будинках для людей похилого віку – це не лише спеціалізовані процедури, що проводяться з використанням професійного обладнання. Різні види лікувального масажу також сприяють поверненню до фітнесу людей похилого віку.

Реабілітаційні заняття – індивідуальні чи групові?

Перевагою реабілітаційних занять у будинках для людей похилого віку є той факт, що деякі з них проходять у групах. Це не лише додаткова мотивація серед людей похилого віку на роботу, а й форма соціальної розваги.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *