Перейти до вмісту

Реабілітація після хвороби Паркінсона

Реабілітація після хвороби Паркінсона.

Реабілітація відіграє особливу роль в підтримці фізичної форми і функціональної незалежності пацієнтів з хворобою Паркінсона. В якості додаткової терапії до фармакологічного лікування він часто стає однією з найбільш корисних форм діяльності для пацієнта. Рух, що зачіпає все тіло, впливає на його правильне функціонування. Регулярні і правильно підібрані вправи можуть благотворно вплинути на загальний стан здоров’я пацієнтів як на ранніх, так і на пізніх стадіях захворювання.

Рухова реабілітація може відстрочити початок або зменшити вираженість вже існуючих симптомів захворювання, таких як сповільненість рухів, порушення постави і ходьби, гіпокінезія, акінезія і завмирання, порушення мови і психічні розлади. Реабілітація при хворобі Паркінсона включає в себе різні методи лікування: кінезітерапію, логопед, трудотерапию, плавання.

Поліпшення рухів слід проводити з самого початку лікування. Рух діє як додаткове ліки – воно покращує рухливість, зменшує скутість і біль, покращує пам’ять і настрій. Вправи слід адаптувати до прогресу захворювання і індивідуальних здібностей пацієнта (інших захворювань, віком) і профілю його розладів. Майте на увазі, що Ваше рівновагу дуже нестабільно і існує значний ризик падінь, тому слід уникати вправ, через які ви можете впасти. Існує безліч доказів того, що танці, ходьба і плавання також можуть бути ефективною формою терапії рухом. Особливо рекомендується формою вправ є скандинавська ходьба (ходьба з палицями), яка задіює всі групи м’язів, є ритмічної, а палиці забезпечують відмінний захист від падінь.

Будинок престарілих Життя в радість у Дріпрі спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *