Перейти до вмісту

Реабілітація після інсульту, інфаркту.

Пансіонат для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями Життя в Радість, у Києві. Надає послуги реабілітації після, інсульту, інфаркту.

У вас був серцевий напад? Це травма для тіла у фізичному та психічному значенні, але вона не повинна означати кінець життя. Після серцевого нападу найчастіше можна повернутися до улюблених занять, хоча це може вимагати зусиль. Підкажемо, з чого почати та на що потрібно звернути особливу увагу.

Серцевий напад призводить до поступової смерті серцевого м’яза. Це відбувається через закупорку судин. Тільки швидка реакція та негайний початок відповідного лікування дають шанс на виживання та хорошу якість життя після серцевого нападу, оскільки нестача кровопостачання і, отже, відсутність кисню в серцевому м’язі, призводить до смерті все більших і більших людей. частини серця.

Як довго пацієнт одужуватиме від серцевого нападу, визначається в першу чергу станом, в якому він був доставлений до лікарні, але також його загальним фізичним станом до цієї події та реабілітацією після інциденту. Фахівці стверджують, що можна повернутися до нормального життя у тому вигляді, в якому він був до серцевого нападу. Обов’язкова умова – цього потрібно досягати поступово.

Комплексна кардіологічна допомога.

У поверненні у форму нападникам потрібно допомогти, у тому числі нещодавно запущену програму комплексної допомоги пацієнтам після серцевого нападу. Так зване КОС-інфаркт створено для забезпечення безперервності діагностичного процесу та кардіологічного лікування пацієнтів через 12 місяців після серцевого нападу. Він включає як стаціонарне лікування (хірургічне і консервативне), так і кардіологічну реабілітацію і спеціалізовану кардіологічну допомогу. Це також основа для проведення інноваційної та сучасної медицини з використанням телемедицини, телекардіології та телереабілітації.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *