Перейти до вмісту

Реабілітація після переломів

Реабілітаційна процедура в пансіонаті Життя у Радість, після вертального перелому стегнової кістки – історія хвороби.

Переломи рожна в результаті прямого падіння становлять 90% всіх переломів проксимального відділу стегнової кістки, включаючи переломи стегна. Ризик перелому збільшується з віком, причому 90% випадків припадає на вік старше 50 років, причому жінки наражаються на особливий ризик. У більшості ситуацій потрібне хірургічне лікування разом із тривалою реабілітацією. Перелом рожна класифікується як екстракапсулярний перелом, при якому зазвичай використовуються хірургічні втручання.

Фізіотерапевтичне лікування після перелому шийки стегна спрямоване на якнайшвидшу самостійність пацієнта та запобігання післяопераційним ускладненням. Реабілітація включає, серед іншого, кінезіотерапія, зміна ходи та фізіотерапія. Для повернення всього фізіотерапевтичного процесу до оптимального рівня функціонування до перелому може знадобитися кілька місяців. Мета дослідження – описати процес реабілітації пацієнта після вертального перелому стегнової кістки, а також представити та проаналізувати ефекти фізіотерапії. У дослідженні подано курс реабілітації на прикладі пацієнта 41 року. Описуються проведені кінезіотерапія, фізіотерапія, тренування ходи та їх результати. В результаті описаної процедури відбулося значне покращення м’язової сили та збільшення обсягу рухів у суглобах, що доводить позитивний ефект реабілітації та дозволяє пацієнту повністю відновити фізичну форму.

Міжвертельні переломи внаслідок прямого колапсу суглоба становлять 90% всіх переломів проксимального відділу стегнової кістки, включаючи переломи шийки стегна. Ризик перелому збільшується з віком, 90% випадків посідає людей старше 50 років. Жінки особливо вразливі. У більшості випадків потрібна операція та тривала реабілітація. Міжвертельний перелом вважається екстракапсулярним переломом, у якому операція зазвичай виконується як зрощення. Фізіотерапевтичне лікування після переломів проксимального відділу стегнової кістки спрямоване на швидку автономію пацієнта та запобігання післяопераційним ускладненням. Реабілітація включає кінезіотерапію, повторне навчання ході та фізіотерапію. Тривалість всього фізіотерапевтичного процесу, що веде до відновлення оптимального рівня функціонування до перелому, може тривати кілька місяців. Метою цієї статті є опис процесу реабілітації пацієнта після міжвертального перелому стегнової кістки з відображенням та аналізом фізіотерапевтичних ефектів. У дослідження включено курс реабілітації з урахуванням пацієнтки 41 року. Описано кінезіотерапію, фізіотерапію та тренування ходи, а також їх результати. Внаслідок цієї процедури відбулося значне покращення м’язової сили та збільшився діапазон рухів у суглобах, що демонструє позитивний ефект реабілітації.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *