Перейти до вмісту

Ревматоїдний артрит

Ревматоїдний артрит (РА) – діагностика та лікування в пансіонаті “ЖИТТЯ В РАДІСТЬ” у місті Дніпро.

Ревматоїдний артрит (РА) – це хронічне захворювання суглобів, що виявляється прогресуючим деформуванням, ригідністю та втратою рухливості суглобів. Магнітно-резонансна томографія відіграє важливу роль у діагностиці ревматоїдного артриту, дозволяючи виявити запальні зміни раніше, ніж, наприклад, рентген.

РА – захворювання, яке поступово ушкоджується анатомічними структурами суглобів.

Проявляється хворобливими та опухлими суглобами, їх деформацією, скутістю та втратою рухливості. Ревматоїдний артрит також сприяє розвитку атеросклерозу, хвороб серця та остеопорозу. Найчастіше захворювання вражає суглоби кистей і стоп, рідше – колінні, плечові, ліктьові та тоготлінене. Що стосується причин РА, то він може мати генетичну основу, бути результатом аутоімунних розладів, стресу, куріння та попередніх бактеріальних та вірусних інфекцій, також входить кількість факторів, що підвищують ризик розвитку захворювань.

Магнітно-резонансна томографія у діагностиці та лікуванні РА.

За деякими статистичними даними, рентген не показує змін майже у половини падцієнтів. Набагато більш висока точність досягається за допомогою магнітно-резонансної томографії, яка дозволяє візуалізувати пухлину кісткового мозку, типову для РА, на рік раніше ніж зазвичай використовуються рентгенівські знімки. МРТ також дозволяє оцінити інші ранні симптоми РА, такі як:

синовіт,
тіносиновіт,
бурсит.

Такі симптоми на ранніх стадіях захворювання.

Під час лікування РА використовуються різні методи – від знеболювальних та протизапальних препаратів до відповідних реабілітаційних, коригувальних та реконструктивних процедур. Магнітно-резонансна томографія також використовується як інструмент для контролю ефективності лікування (наприклад, шляхом візуалізації набряку кісткового мозку).

Магнітно-резонансна томографія суглобів – руки та ноги, коліно, плече та лікоть. Людям, які потребують такої допомоги, рекомендується зв’язатися з нами – ви можете підписатися на тест електронною поштою uarenamed@gmail.com , за телефоном +38 (098) 886 64 69

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *