Що таке ішіас?
Сідничний нерв складається з корінців, що виходять з хребта в ділянці нирок і корінців в крижової області. Роль цих нервів полягає у проведенні рухових та сенсорних подразників до м’язів кінцівок, від спинного мозку. Розладом правильного функціонування всього процесу може бути ішіас, що полягає у стисканні або роздратуванні згаданого сідничного нерва та корінців.
Ішіас – симптоми.
Під час вказівки симптомів ішіасу необхідно знати, що вони впливають на нерв і так звані нервові коріння. Ці захворювання вражають переважно пацієнтів віком близько 40 років і стосуються попереково-крижового радикуліту на різних фонах, наприклад, дегенеративних, дископатичних змін. Симптоми ішіасу, по-різному звані, залишаються незмінними і виділяються:
тупий і сильний біль у попереково-крижової області, що іррадіює в нижню кінцівку;
відчуття розриву, печіння, розтріскування у хребті;
перестезія (відчуття периметра),
так званий поточний пробіг,
ослаблення м’язової сили.
парез м’язів, що згинають стопу,
зникнення стрибає рефлексу,
Ішіас – причини.
Відповідальним за хворобливі симптоми ішіасу є здавлювання структур хребта на нервових корінцях. Такий стан справ може бути обумовлений стоячим ставленням людини та супутніми вантажами. В цьому випадку важливий активний або малорухливий спосіб життя та фізична робота. Причини ішіасу однак вона поділяється на дві категорії. Корінні причини, наприклад:
тиск на нерв через міжхребцевий диск,
дегенеративні зміни,
запалення диска,
запалення сідничного нерва.
Причини, ймовірно, корінного характеру, наприклад:
дисфункція крижово-клубових суглобів,
дисфункція міжпорівняних суглобів,
Іншими факторами радикуліту також можуть бути різні види захворювань, наприклад рак, ревматизм, метаболічні кістки, аутоімунні, наприклад, діабет. Джерело болю також можна побачити у розриві зв’язок, сколіозі або у випадках нерівностей кісток.
Тести на ішіас.
Причини та симптоми ішіасу різні та збігаються також для інших недуг, пов’язаних не тільки з дегенерацією хребта, але й з раком або аутоімунними захворюваннями. За наявності таких підозр пацієнт повинен пройти додаткові обстеження. Завдяки цьому підвищиться точність встановлення діагнозу. Тоді варто зробити:
рентгенологічне дослідження (рентгенологічне),
комп’ютерна томографія (КТ),
магнітно-резонансна томографія (МРТ).
Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.
uarenamed@gmail.com – для клієнтів