Перейти до вмісту

Що таке астма.

Астма – симптоми, причини, лікування. Що потрібно знати про астму?

Що таке астма?

Астма – захворювання, відоме з давнини, що характеризується хронічним запаленням дихальних шляхів, точніше, бронхів. Вони утворюють нижні дихальні шляхи, і їх завданням є подача та відведення повітря в легені та з них.

Під час нападу Астма відбувається неконтрольоване скорочення м’язів, що будують бронхи, що звужує їх просвіт і обмежує або навіть перешкоджає потоку повітря. Бронхи людини, що страждає на Астму надактивні – у відповідь на спрацювання нападу вони стискаються надзвичайно сильно. Відсутність належного лікування означає, що з роками м’язи, які будують бронхи, переростають та потовщуються. На той час симптоми астми посилюються – вони можуть з’являтися не лише під час нападу, але й постійно супроводжувати хворого.

Перші симптоми цього захворювання з’являються найчастіше вже у дитячому віці. Через неоднорідний фон, перебіг і реакцію на лікування існує безліч видів астми.

Діагностика астми.

Астма – це хронічне бронхіальне захворювання пароксизмальної природи. Його ще називають бронхіальним дихоніазом. Хоча його перші симптоми найчастіше з’являються у дитинстві, цей стан може розвиватися і у дорослих. Астма – це захворювання, у розвиток якого може бути відповідальні різні чинники. Якщо ви хочете дізнатися більше про причини, симптоми та методи лікування цього захворювання, читайте далі!

Деякі фактори можуть призводити до розвитку астми. До них належать:

генетична схильність;
ожиріння;
вплив тютюнового диму, забруднення повітря та алергенів (цвіль, грибки, пилок);
дієта;
часті респіраторні інфекції у дитячому віці.

Астма – симптоми.

Основна функція астми – це хронічний бронхіт, який призводить до їх гіперреактивності та зменшення потоку повітря через дихальні шляхи (обструкція). Симптоми астми не виникають постійно. Вони мають пароксизмальну форму. Їхня поява може бути спровокована.

Астма – лікування.

Астма є хронічним захворюванням, яке неможливо вилікувати. Тим не менш, правильна терапія дозволяє отримати контроль над вашими симптомами. Лікування передбачає застосування препаратів, контролюючих перебіг хвороби, а періоди загострення – екстрених препаратів. Метою терапії є зниження вираженості запалення в дихальних шляхах, поліпшення функції легень та запобігання розвитку ускладнень.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *