Перейти до вмісту

Що таке паліативна допомога?

Паліативна допомога людям похилого віку

Паліативна допомога – це унікальний вид догляду за літніми людьми, який охоплює широкий спектр догляду за літніми людьми з хронічними захворюваннями. Це особливий вид підтримки, який пропонує людям похилого віку та їх близьким фізичне та емоційне полегшення у подоланні останнього етапу життя. Паліативна допомога – це ще й можливість провести час із користю у скрутний період. Це забезпечує організована медична команда в будинку для людей похилого віку «Життя в радість» в Одесі, до якої входять лікарі, психологи, консультанти та медсестри, які намагаються допомогти пацієнтові та його родині.

Що таке паліативна допомога?

Паліативна допомога – це тихий, але унікальний вид догляду, який підтримує людей похилого віку в процесі старіння. Що пов’язує паліативну допомогу з людьми похилого віку, так це розвиток індивідуального підходу до їх реальних потреб і можливостей. Основне завдання паліативної допомоги – надати підтримку та надати безпечне керівництво, яке допоможе людям похилого віку гідно пережити свої останні хвилини, поважаючи їхню гідність та можливості. Паліативна допомога гарантує людям похилого віку спокій і почуття безпеки в цій складній ситуації.

Що таке паліативна допомога?

Паліативна допомога – це просунута форма допомоги людям похилого віку та людям з тяжкими захворюваннями. Воно допомагає їм прожити свої останні дні життя гідно, у мирі та гідності. Воно включає в себе надання медичної та психологічної терапії, догляд вдома та підтримку для полегшення болю та дискомфорту. Метою паліативної допомоги є зменшення болю та дискомфорту за рахунок використання ліків, зміни способу життя та методів релаксації, а також покращення якості життя, щоб люди похилого віку могли почуватися більш щасливими та мати кращі умови у свої останні дні життя.

На кого поширюється паліативна допомога?

Паліативна допомога – важливий елемент медичної допомоги, спрямований на підтримку людей похилого віку в останні роки життя. Це важливо, оскільки люди похилого віку часто страждають від серйозних захворювань або недуг, які вимагають спеціалізованої підтримки та допомоги у зменшенні болю та дискомфорту. Однак паліативна допомога виходить за рамки лікування захворювань і також зачіпає психологічні, соціологічні та духовні фактори, які важливі для здоров’я та життєздатності людей похилого віку. Він охоплює весь догляд, тобто всі фактори, що впливають на комфорт та якість життя людей похилого віку. Його мета – полегшити або зменшити фізичні та емоційні недуги, які впливають на їхнє повсякденне функціонування. Паліативна допомога вимагає великої кількості фахівців та унікального підходу, щоб медичний персонал міг ефективно надавати людям похилого віку належний догляд. Для цього до команди кваліфікованого персоналу входять лікарі, що спеціалізуються на геріатрії, неврології, психогеріатрії, психології, працетерапії та реабілітації, а також медсестри, фізіотерапевти та консультанти з харчування.

Паліативна допомога може бути дуже корисною для підтримки літньої людини як фізично, так і морально. При правильному догляді люди похилого віку можуть насолоджуватися кожним моментом свого життя, незважаючи на біль і хвороби.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *