Перейти до вмісту

Що взяти в будинок для людей похилого віку

Що взяти з собою в будинок для людей похилого віку

Рішення про переведення близької людини до будинку для людей похилого віку може бути важким, але іноді воно неминуче через медичну допомогу та щоденну допомогу, яких потребує людина. Збираючись до будинку для людей похилого віку, важливо враховувати потреби та переваги людини, яка там проживатиме, а також вимоги пансіонату.

Перш за все, переконайтеся, що всі предмети позначені ім’ям людини, щоб уникнути випадкової заміни або втрати. Також важливо звести кількість речей до мінімуму, оскільки простір у будинку для людей похилого віку зазвичай обмежений.

Ось кілька пропозицій, які варто розглянути:
Одяг та спідня білизна. Насамперед, враховуйте пору року та погодні умови, щоб у людини був відповідний одяг. З собою варто взяти зручний, легкий та зручний одяг. Захисний одяг, такий як халати або накидки, також буде корисним, якщо людині потрібен догляд.

Предмети гігієни. Люди в будинках для людей похилого віку часто мають різні проблеми зі здоров’ям і потребують постійного догляду. Тому важливо взяти з собою відповідні предмети гігієни, такі як мило, шампунь, зубну пасту, зубну щітку, серветки, туалетний папір тощо.

Ліки. Для тих, хто регулярно приймає ліки, важливо мати із собою достатньо ліків на весь період перебування в будинку для літніх людей. Також необхідно повідомити установу про вид та дозу ліків, які приймає людина.

Вимірювальні пристрої. Людям із хронічними захворюваннями, такими як діабет, високий кров’яний тиск чи хвороби серця, часто потрібний щоденний моніторинг здоров’я. У цьому випадку слід взяти з собою відповідні вимірювальні прилади, наприклад тонометри, глюкометри, пульсоксиметри і т.д.

Улюблені предмети та фотографії. Важливо, щоб люди в будинках для людей похилого віку відчували себе як вдома і мали при собі важливі для них речі. Саме тому варто взяти з собою улюблені книги, фотографії, сувеніри, які нагадуватимуть про близьку людину та спонукатимуть налагоджувати стосунки з іншими мешканцями будинку для літніх людей. Наявність улюблених речей та сувенірів може допомогти людині адаптуватися до нового середовища та створити відчуття комфорту та задоволення. Крім того, якщо ви поділитеся своїми інтересами та історіями з іншими жителями, ви зможете побудувати стосунки та знайти нових друзів. Тому варто заохочувати людей, які живуть у будинках для людей похилого віку, ділитися своїми захопленнями та створювати зв’язки з іншими.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *