Перейти до вмісту

Стандартний та VIP – догляду за літніми людьми

Скільки коштує догляд за літніми людьми у професійному пансіонаті в Одесі?

Хочете скористатися послугами закладу догляду? Дізнайтеся, як правильно вибрати будинок для людей похилого віку і скільки коштує проживання в такому закладі. Вибирайте професійний медичний персонал та перевірені рішення, які допоможуть літній людині довше залишатися в хорошій формі.

Приватний будинок для людей похилого віку «Життя в радість» в Одесі

Старі люди часто потребують спеціалізованих послуг з догляду. У такій ситуації сім’я ставить питання, як їх забезпечити. Один з варіантів – скористатися пропозицією будинку для людей похилого віку. Від чого залежить вартість проживання у такому пансіонаті? Що краще обрати державну чи приватну компанію? Мешканці найчастіше задоволені висококласними, розкішними зручностями. Їхня підтримка доступна за напрочуд гарною ціною.

Вартість послуг з догляду

Фактично, приватний будинок для людей похилого віку надає безліч форм послуг з догляду. Вартість залежить від варіантів, вибраних літньою людиною та її сім’єю. По – перше, слід враховувати, яка підтримка з боку медичного персоналу буде потрібна в тому чи іншому випадку. Чи можуть родичі взяти він частину обов’язків? Якщо вони хочуть постійного, цілодобового проживання, вартість збільшиться. Якщо їм потрібна лише часткова допомога, вони можуть вибрати тимчасове проживання за нижчою ціною.

VIP – пакет

Хочете запропонувати своїм близьким найвищий рівень соціальної допомоги? Підберіть для нього VIP-пакет. Це варіант для людей, котрі не шукають економії свого бюджету. Житель будинку для людей похилого віку може скористатися додатковими послугами, які роблять переїзд до будинку для людей похилого віку приємним і викликають асоціації з перебуванням в базі відпочинку. Насамперед пропонується розміщення в одномісному номері, затишно обставленому та повністю пристосованому для потреб людей з обмеженими можливостями. Люди похилого віку часто сентиментальні і не люблять міняти місце проживання. З цієї причини мешканцям дозволяється заїжджати зі своїми меблями. Мешканці можуть впливати на зовнішній вигляд інтер’єру, в якому вони живуть, і можуть взяти з собою улюблену шафу, стіл чи письмовий стіл.

Стандартне ПМП

У стандартному пакеті мешканці також можуть розраховувати на дуже комфортне проживання. Незважаючи на нижчу ціну, вони, як і раніше, мають доступ до цілодобового догляду та численних зручностей. У вартість постійного проживання в будинку для літніх людей входить, серед іншого:

  • медичний транспорт, наприклад, для візитів до лікаря та здачі аналізів,
  • реабілітаційні заняття з фізіотерапевтом,
  • основні засоби гігієни, засоби для чищення та перев’язувальні матеріали,
  • харчування відповідно до рекомендацій лікаря – дієтолога,
  • допомога у виконанні повсякденних справ,
  • регулярні відвідування сімейного лікаря,
  • невідкладна медична допомога,
  • працетерапія та організація вільного часу.

Як бачите, пакет послуг дуже великий. Ідеально підходить для залежних людей, яким потрібна підтримка при одяганні, вмиванні, підйомі та прийомі їжі. Центр комплексно піклується про психічне та фізичне здоров’я своїх пацієнтів. Для підтримки їх на максимально високому рівні необхідні регулярна реабілітація, медичні огляди та водночас цінне проведення вільного часу та контактів з іншими людьми. У межах проживання мешканці можуть брати участь у численних заходах зі згуртування колективу та додаткових заходах, таких як садівництво та мистецька робота.

Щоденне перебування в будинку для людей похилого віку в Одесі

Якщо частина турботи про людину похилого віку бере на себе сім’я, ідеальним рішенням буде щоденне перебування в будинку для літніх людей. Пенсіонер вдень відвідує пансіонат, а вечір і ніч проводить у своїх родичів. У порівнянні з перерахованими вище варіантами цей є найдешевшим. Він включає допомогу в повсякденній діяльності, прийомі їжі, невідкладну медичну допомогу і працетерапію. Літні люди можуть цікаво провести час і познайомитися зі своїми однолітками. При цьому сім’я, якій доводиться ходити на роботу та виконувати повсякденні обов’язки, упевнена, що старший у безпеці. Залишення пацієнта одного в квартирі негативно позначиться на його самопочутті та фізичному здоров’ї. Денне перебування також підходить для людей, які не потребують цілодобового догляду, але самотні.

Стандарт догляду за людьми похилого віку

Чому варто інвестувати в послуги ексклюзивного будинку для людей похилого віку? Так ви зможете оцінити своїх близьких, які найчастіше все своє життя присвячують турботі про своїх дітей та онуків. Більше того, рівень медичної допомоги реально впливає на тривалість і якість життя. Професійні медичні працівники здатні більш ефективно реагувати на тривожні симптоми та піклуватися про профілактику, наприклад, запобігаючи розвитку пролежнів у пацієнта. Також варто вибирати заклади, розташовані в мальовничих околицях, завдяки яким ваш відпочинок нагадуватиме відпочинок.

Вартість проживання в будинку для людей похилого віку

Ціна проживання в закладі догляду залежить від варіантів, вибраних клієнтом. Вибирайте рішення, які найкраще підходять для вас. Виберіть постійний, щоденний або VIP-пакет. Бажаєте дізнатися більше? Зв’яжіться з нами. Ми оцінимо вартість цілодобового догляду, який необхідний вашій літній близькій людині.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *