Перейти до вмісту

Симптоматичне лікування.

Роль симптоматичного лікування.

На пізній стадії раку основна мета лікування – домогтися максимально можливої ​​якості життя пацієнтів. Важливим елементом є боротьба зі зростаючим числом неприємних соматичних симптомів, які супроводжують термінальну стадію раку, таких як біль, втрата апетиту, задишка, нудота, блювота, запор, втома, депресія і багато інших. Успіх симптоматичного лікування гарантується ретельним аналізом причин і патомеханізм наявних симптомів, що дозволяє проводити ефективне лікування.

Лікування болю.

В термінальній стадії раку біль відчувають приблизно 70-80% пацієнтів. Основна проблема в лікуванні – визначити його причини і патомеханізми.

Біль при раку може бути пов’язана з:

пухлинний процес
лікування раку
хвороби, що супруводжують.

При оцінці патомеханізм важливим елементом є розрізнення рецепторной болю від невропатичної болю. Рецепторная біль викликаний роздратуванням нервових закінчень (ноцицепторами), тоді як невропатическая біль викликаний пошкодженням або дисфункцією нервової сістеми.Часто обидва типи болю можуть співіснувати у одного і того ж пацієнта.

При кожному відвідуванні пацієнта слід питати про біль, запитуючи опис місця розташування, випромінювання болю, фактори, що викликають біль, характер болю, інтенсивність, ефективність лікування, використаного досі, побічні ефекти, пов’язані з поточним лікуванням, супутні захворювання і їх лікування, види виконуваних хірургічних втручань, променева і хіміотерапія і їх курс.

Детальна співбесіда завершується фізичним оглядом. При підозрі на НЕВРОПАТИЧНА біль велике значення має оцінка сенсорних і моторних порушень. Іноді необхідні додаткові тести, в основному для того, щоб визначити місцезнаходження поразок, що викликають біль.
Наш пансіонат – Життя в Радість до Ваших послуг.

Будинок престарілих Життя в радість у Києві спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *