Перейти до вмісту

Транспортування клієнтів із інвалідністю.

Перевезення клієнтів з обмеженими можливостями

Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують особливого догляду під час медичного транспортування. Однією з послуг нашого Пансіонату “Життя в Радість” є перевезення інвалідів, які прямують до центрів, будинків для людей похилого віку, розташованих в Україні та інших європейських країнах. Вибираючи професійний медичний транспорт, ви можете розраховувати не тільки на комфортні умови транспортування, що надаються нашою сучасною швидкою допомогою, але й на повноцінний догляд лікаря, який перебуває в команді та стежить за безпекою пацієнта протягом усього шляху.

Перевезення інвалідів в Україні та Європі

Наші послуги включають як перевезення інвалідів короткими маршрутами, так і міжнародні перевезення. Ми обслуговуємо всю Україну та всі європейські країни. Наші машини швидкої допомоги повністю адаптовані для поїздок міжнародними маршрутами, а досвідчені водії чудово справляються з правилами, що діють на європейських дорогах.

Для багатьох клієнтів поїздка на професійну швидку допомогу є єдиним способом дістатися спеціалізованого центру, розташованого за межами України. Ми хочемо забезпечити Вам найвищу безпеку та комфорт транспортування, тому ми повністю адаптуємо наше обладнання до Ваших вимог та очікувань.

Перевезення інвалідів з професійною медичною допомогою

Вирішивши співпрацювати з нами, ви можете вирішити для себе, скільки членів медперсоналу буде в машині швидкої допомоги.

Ми надаємо у ваше розпорядження три професійні команди:

Команда А

водій та фельдшер.

Команда B,

водій, лікар і фельдшер.

Команда C,

водій і два фельдшери.

На спеціальний запит медсестра також може перебувати в машині швидкої допомоги, а інваліда може супроводжувати в поїздці опікун. Наші співробітники мають необхідну кваліфікацію для роботи з людьми з обмеженими можливостями, саме тому ми гарантуємо, що перевезення пройде в комфортних умовах. Заради безпеки людей, що перевозяться, ми використовуємо сучасне медичне обладнання та професійні машини швидкої допомоги, які повністю адаптовані до вимог пацієнтів з обмеженими можливостями.

Перевезення інвалідів також включає допомогу у подоланні будь-яких архітектурних бар’єрів, які стоятимуть на шляху пацієнта при направленні до обраного медичного закладу. Ми пропонуємо послугу «від ліжка до ліжка», тому пацієнт може бути впевнений, що він благополучно дістанеться місця призначення, а також буде доставлений нами безпосередньо в зазначений центр. Цей спосіб не вимагає участі третіх осіб, тому відсутність опікуна інваліда не є для нас проблемою.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *