Перейти до вмісту

Транспортування клієнтів

Транспортування пацієнта до Пансіонату для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями в Україні.

При догляді за хворими багато людей стикаються з проблемою транспортування пацієнта, коли людину доводиться доставляти на обстеження або процедуру до клініки. У зв’язку з цим одразу виникає безліч питань, пов’язаних із станом пацієнта, його діагнозом, тому перед початком такої спроби корисно знати деякі аспекти транспортування хворих.

Стан пацієнта

Добре, якщо стан хворого максимально стабільний, у нього нормальний артеріальний тиск. Незалежно від цього, однак, у процесі транспортування необхідно враховувати його основне захворювання та стан, тому найкраще, якщо це зроблять фахівці. Перед початком транспортування хворого лікар має оглянути, тому краще не носити його до приїзду потрібного фахівця, який має документально підтвердити стан пацієнта.

Підготовка пацієнта

Також необхідно морально адаптувати хворого до транспортування, поговоривши з ним, прояснити ситуацію, щоб він вкотре не хвилювався, оскільки непотрібні збої можуть посилити ситуацію. У день планування транспортування хворого краще не годувати його, щоб звільнити кишечник, щоб він не захворів під час руху автомобіля швидкої допомоги, особливо, коли необхідно транспортувати хворого на великі відстані. Наперед потрібно підготувати всі необхідні медикаменти, предмети гігієни, одяг та інші речі, документи. Транспортування пацієнта здійснюється за допомогою м’яких нош, вони є найбезпечнішими та практичнішими для пацієнтів. Правильно спланований план транспортування допоможуть уникнути проблем та ускладнень на дорозі.

Умови для пацієнта в дорозі

У будь-якому випадку має бути присутнім лікар, який за необхідності зможе надати пацієнтові професійну допомогу. Екстрене транспортування пацієнтів
здійснюється виключно за допомогою медичної бригади, яка бере на себе всю відповідальність за період перевезення хворого. Якщо стан дуже серйозний, у цьому випадку працює реанімаційна бригада, яка готує пацієнта від початку та до кінця транспортування. Ці автомобілі мають все необхідне обладнання для екстреної допомоги. Сьогодні існує безліч компаній, що займаються транспортуванням пацієнтів як у місті, так і за його межі, в регіоні вони можуть доставити хворого на вокзал або аеропорт, якщо лікування необхідно проводити в іншому місті чи країні. На шляху пацієнту необхідно створити зручне положення та застебнути ремені на ношах.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *