Перейти до вмісту

Транспортування пацієнтів містом Одеса

Перевезення пацієнта в межах міста – послуга від пансіонату «Життя на радість» Одеса

Транспортування містом – одна з послуг, які надає наш одеський пансіонат «Життя на радість». Крім планових перевезень, коли ми забираємо постояльців з лікарні або з квартири до будинку для людей похилого віку, ми періодично відвозимо наших клієнтів на обстеження до спеціалізованих клінік (стоматологія, кардіологія) або на кілька днів додому (на прохання родичів).

Особливості транспортування пацієнтів містом Одеса

Транспортування пацієнтів містом є важливим аспектом медичного обслуговування, і його особливості залежать від різних факторів, включаючи стан пацієнта, тип транспортного засобу, наявність спеціалізованого обладнання та медичного персоналу. Ось деякі загальні особливості перевезення пацієнтів містом.

 • Ми використовуємо медичний транспорт, оснащений спеціалізованим обладнанням, якщо необхідно перевезти пацієнта після операції, важкого захворювання для подальшого догляду в пансіонаті.
 • Вибираємо комфортабельні амбуланси – таксі якщо необхідно перевезти пацієнта з проблемами опорно-рухового апарату (на колясці, з обмеженою рухливістю).

Наші автомобілі обладнуються системами моніторингу, апаратами штучної вентиляції легень та іншими засобами підтримки стану, залежно від стану пацієнта та поточних вимог. Крім цього, якщо клієнта нема кому супроводжувати, наш медперсонал надасть необхідну допомогу та підтримку.

Перевезення тяжкохворих з лікарні до будинку для людей похилого віку

Транспортування тяжкохворих або пацієнтів після операцій з лікарні до будинку для людей похилого віку є відповідальним та складним завданням. Літні люди погано переносять оперативне втручання та вимагають складної та тривалої реабілітації. Після стабілізації пацієнта, у нашому одеському пансіонаті ми проводимо повний курс реабілітації та підтримуючої терапії. Для перевезення ми використовуємо спеціальні медичні транспортні засоби, щоб забезпечити безпеку та комфорт для пацієнта. Особливості.

 • Автомобілі обладнані спеціальними підйомними механізмами, що дозволяють піднімати та переміщати пацієнтів без зайвих зусиль.
 • Забезпечуємо безпечне та стабільне становище пацієнта під час транспортування. Використовуємо спеціальні ноші, матраци та фіксуючі пристрої для запобігання додатковим травмам або дискомфорту.
 • Автомобілі обладнані необхідним обладнанням для надання невідкладної медичної допомоги у разі потреби: інфузійні стійки, монітори вітальних функцій та ін.
 • Водії та медичний персонал навчені специфіці перевезення тяжкохворих пацієнтів.

Ми враховуємо індивідуальні потреби кожного пацієнта при організації та проведенні трансферу. Забезпечуємо необхідний рівень турботи та безпеки.

Транспортування з дому в пансіонат «Життя на радість»

Це один із найпростіших типів перевезення, коли ми забезпечуємо комфортний переїзд літньої людини до нашого будинку для людей похилого віку. Складність може виникнути, якщо наш постоялець обмежений у мобільності або страждає на важке соматичне захворювання.

У цьому випадку ми надаємо допомогу переїзду «від ліжка до ліжка», піднімаємо літню людину, укладаємо на спеціальні крісла для спуску зі сходів, заносимо в автомобіль, сідаємо на кушетку або крісло. Дивимося, щоб літній людині було комфортно, тепло, щоб вона не страждала від спраги тощо.

Родичам необхідно зібрати необхідні речі, підготувати документи та довідки, мати на руках рекомендації лікарів та ін. У кожному конкретному випадку ми докладно пояснюємо та розповідаємо клієнтам як проходитиме трансфер і що для цього необхідно.

Доставка на обстеження

Це найчастіше перевезення, яке проводить пансіонат в Одесі «Життя на радість». У призначений час ми відвозимо пацієнта до лікарні або поліклініки на обстеження, здачу аналізів, консультацію, стоматологічні клініки, та інші медичні процедури, які неможливо провести в пансіонаті.

Перевезення проводиться в обидві сторони. Ми готуємо автомобіль з урахуванням специфіки доставки та стану нашого постояльця. Крім цього, ви можете замовити послугу «доставка на обстеження» зі свого будинку чи госпіталю.

Логісти визначають мінімально завантажений та найшвидший маршрут Одесою і без запізнень привозять пацієнтів до місця призначення. Бажано замовляти перевезення щонайменше за дві години до початку лікарського прийому.

Цілодобове перевезення лежачих пацієнтів

Ми не обмежені часом та здійснюємо цілодобове транспортування пацієнтів до лікарень та госпіталю Одеси. Виняток становлять планові перевезення для проживання в пансіонат, але і в тому випадку, якщо у клієнта трапився напад, ускладнення захворювання або потрібне надання невідкладної допомоги наші медичні автомобілі завжди готові до поїздки.

Вимоги до обладнання та обладнання автомобіля швидкої допомоги для цілодобового перевезення лежачих пацієнтів можуть відрізнятися залежно від стану пацієнта. Але є кілька загальних елементів, які є обов’язковими в наших амбулансах – таксі.

 • Стретчер та фіксатори. Передбачені спеціальні місця для лежачих хворих із відповідними фіксаторами, щоб запобігти їх переміщенню під час руху.
 • Медичне обладнання: монітори життєвих функцій, дефібрилятори, інфузійні насоси, апарати штучної вентиляції легень та ін.
 • Аптечка першої допомоги: медикаменти та матеріали для надання першої допомоги.
 • Спеціалізовані пристрої: системи подачі кисню, обладнання для управління температурою в салоні, системи вакуумної фіксації та інші пристрої, необхідні для стабілізації стану пацієнта.
 • Спеціалізовані сидіння для персоналу. Медичний персонал має можливість комфортно обслуговувати пацієнтів під час транспортування.
 • Комунікаційне обладнання.
 • Засоби безпеки: ремені безпеки, системи стабілізації, антиковзкі поверхні та інші засоби для запобігання травмам пацієнтів та персоналу під час руху.
 • Спеціальні двері та люки. Забезпечують зручність завантаження та розвантаження пацієнтів.

Обладнання наших автомобілів

Медичний автомобіль, призначений для транспортування хворих, оснащується відповідним обладнанням та матеріалами для безпеки та догляду за пацієнтами під час перевезення. Ось деякі основні елементи, які ми включаємо до комплектації наших таксі.

 • Носилки та фіксуюче обладнання: передбачені засоби для зручної та безпечної фіксації пацієнтів під час транспортування.
 • Переносімі медичні прилади: дефібрилятор, монітор вітальних функцій, інфузійні насоси.
 • Аптечка першої допомоги: медикаменти та витратні матеріали, антисептики, перев’язувальні матеріали, анальгетики та ін.
 • Засоби інфекційної безпеки: захисне спорядження для персоналу, рукавички, маски, засоби дезінфекції.
 • Системи безпеки та стабілізації.
 • Системи зв’язку: комунікаційне обладнання для зв’язку з медичним персоналом та контролюючими службами.
 • Комфорт для пацієнта: регульовані крісла, що підтримують комфорт та безпеку пацієнта.
 • Резервні джерела живлення для забезпечення працездатності медичного обладнання.
 • Вентиляційні системи для забезпечення нормальних умов температури та вентиляції в салоні автомобіля.
 • Системи стеження та спостереження: камери та системи моніторингу для постійного контролю за пацієнтом.

Залежно від типу перевезення ми додаємо спеціалізоване обладнання до салону та комплектуємо професійну бригаду супроводжуючих.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *