Перейти до вмісту

Уповільнити Деменцію.

Пансіонат для людей похилого віку в Києві.

Деменцію можна сповільнити!

Деменцію неможливо вилікувати, але рання діагностика та відповідна терапія можуть уповільнити її розвиток. Психолог нашого пансіонату “Життя в Радість” розповідає про допомогу людям похилого віку.

Що таке деменція?

Деменція – це група симптомів, спричинених захворюванням головного мозку різної етіології. В основному він вражає людей похилого віку, хоча зустрічається набагато рідше, він може почати розвиватися у людей віком до 60 років. Його характерно те, що він призводить до поступового погіршення когнітивних функцій, таких як мислення, мовлення, пам’ять, емоційний контроль тощо.

А як щодо причин?

Вони можуть бути різними. Найбільш поширені дегенеративні захворювання типу: хвороба Альцгеймера. Другий за поширеністю тип деменції – судинна деменція, спричинена геморагічні або ішемічними змінами в головному мозку. Це також може бути викликане метаболічними та ендокринними порушеннями, діабетом, захворюваннями типу ВІЛ, сифілісом та зловживанням алкоголем. Є ще псевдодеманси.

Це?

Захворювання, що виявляють симптоми, подібні до симптомів деменції. Наприклад, деменції можуть «вдавати»: депресія, дефіцит вітаміну B12, гіпотиреоз, пухлини головного мозку. Тому ми завжди маємо шукати причину симптомів, про які повідомляють пацієнти. Після усунення можливої ​​причини ви можете виявити, що більшість ваших симптомів зникли.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *