Перейти до вмісту

Варикозне захворювання.

Варикозне розширення вен на ногах – причини виникнення проблеми.

Ефективність лікування варикозного розширення вен залежить від їх правильного діагнозу.

Щоб уміти боротися з венозною недостатністю, необхідно знати причину її виникнення.

Виявляється, ризик варикозного розширення вен набагато вищий через генетичні умови. Якщо хтось із ваших близьких членів сім’ї боровся чи бореться з варикозним розширенням вен, є велика ймовірність, що ці типи проблем із нижніми кінцівками також з’являться у вас. Важливо відзначити, що генетична схильність вважається однією з основних причин варикозу.

Причини дисфункції венозного клапана та аномального кровотоку можуть бути різними. Крім спадкування захворювання, на нього може вплинути ненормальний спосіб життя. Медики підтверджують, що зустрічальності варикозу набагато більше у людей, які не ведуть достатніх фізичних навантажень, і більшу частину дня залишаються тільки в положенні сидячи або тільки в положенні стоячи.

Більш того, утворенню варикозного розширення вен сприяє носіння взуття на високих підборах, колготках та вузьких штанах. Фахівці також підтверджують, що ризик венозної недостатності вищий серед любителів гарячих ванн.

Звичайно, утворення варикозного розширення вен може бути ускладненням численних захворювань організму. Причиною виникнення спотворювальних, звивистих і піднятих ліній на ногах можуть бути, серед іншого, гормональні порушення, надмірна вага або ожиріння або використання дієти, бідною білком і вітаміном С. Варикозне розширення вен набагато частіше зустрічається у затятих курців і людей, які зловживають вживання.

Варикозне розширення вен на ногах у молодому віці – що робити?

Хоча проблеми нижніх кінцівок при варикозному розширенні вен найчастіше виникають після 40 років, процес формування варикозного розширення вен може починатися набагато частіше. Чим раніше буде розпочато боротьбу з цим типом дефекту ноги, тим кращі результати може отримати пацієнт.

Насамперед зауваження варикозного розширення вен у молодому віці має привести до максимально швидкої медичної консультації. Діагностуючи їх на ранній стадії розвитку, з ними можна боротись неінвазивним способом. Видалення варикозного розширення вен потім відбувається за допомогою лазерної терапії та фармакотерапії, хірургічні процедури виключаються.

Але найголовніше – це профілактика.

Щоб запалення вен не виникло, необхідно подбати про здоровий спосіб життя. Молоді люди повинні стежити за своєю вагою, дотримуватися правильної дієти, здійснювати фізичну активність. Жінкам слід відмовитися від носіння взуття на високих підборах і колготках і вибрати робоче місце, де професійні обов’язки не виконуватимуться тільки в положенні стоячи або тільки в сидячому положенні. Негайною також має бути реакція на звані судинні зірочки, що з’являються на ногах. Сьогодні вони чудово усуваються численними методами лікування в галузі естетичної медицини. Слід знати, що прогресуюча венозна недостатність найчастіше не одразу дає біль, тому захворювання може бути непомітним на ранній стадії. Особливу увагу до зовнішнього вигляду своїх ніг слід приділити молодим людям, які вже в сім’ї діагностували варикозне розширення вен.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *