Перейти до вмісту

Відкриття пансіонату у Житомирі.

Ми відкрили Будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» у Житомирі, з урахуванням комфорту та зручності для ваших близьких.

Ми хочемо гарантувати, що вони будуть відчувати себе як вдома з нами, але без необхідності мати справу зі стомлюючим пранням, приготуванням їжі або прибиранням. Ми також запрошуємо до нас усіх тих, хто хоче насолоджуватися життям серед добрих і готових допомагати людям у світі, далеко від турбот. Ми знаходимося одночасно в місті і далеко від доріг, що дозволяє нам забезпечити спокій і усамітнення одночасно, а також близькість сім’ї.

Конфіденційність.

У нас є двомісні номери, у нас також є кілька 3-х місних номерів та по житлу клієнта одномісний номер. На кожному ліжку є кнопка виклику персоналу, корисна особливо для людей, що лежать.

Для подружніх пар.

На 2 поверсі розташовано 2 комплекси, підготовлені так звані «студії», тобто. кімната з міні-кухнею та ванною кімнатою. Кожен комплекс має близько 30 м2. Вони призначені для подружніх пар, які хочуть провести час разом під опікою, без турбот повсякденного життя. Вони також можуть бути використані як 3-місні номери.

Розвага.

На кожному рівні є гостинний куточок, обладнаний телевізором та зручними диванами. Також будуть прес-кутки, зручні книжкові шафи, настільні ігри.

Розташовані 2 тераси, з яких відкривається чудовий вид на околиці; також буде можливість посидіти та випити кави або чай.
На першому поверсі є велика спільна їдальня, яка використовується між їдою як спільна кімната, для спільних заходів і розваг.

Житомир, вул. Танкістів, 1.
Цілодобова консультація за телефоном +38 (098) 886 64 69.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *