Перейти до вмісту

Відновлення фізичної форми

Фізіотерапія як рецепт фізичної підготовки

Можливо, ви нещодавно вийшли з лікарні після операції або, можливо, ви вставали з ліжка з біль у хребті, шиї або голові. Можливо, під час вашого улюбленого заняття ви захворіли. Є багато історій, з якими пацієнти приходять до нас, але мають одну спільну рису.

Вони потребують підтримки та професійної допомоги у досягненні своєї мети

Дорога, якою вони йдуть, непроста. Від початку перших недуг до візиту до фізіотерапевта часто проходять тижні або місяці. З кожним днем ​​ваше тіло потребуватиме все більшої підтримки. Чому це займає багато часу? Причин кілька. Вона потребує підтримки та професійної допомоги у досягненні своєї мети.

По-перше, це наше очікування, що недуги пройдуть самостійно. У багатьох пацієнтів саме це відбувається. Біль, тобто. тривожні сигнали, які надсилає нам організм, з часом пригнічуються. Ми звикаємо функціонувати з болем щодня. Недуги періодично зменшуються, адже організм має обмежені можливості самозцілення. Але хіба це шлях до здоров’я? На жаль, дуже часто немає, тому що, звільняючи уражені ділянки тіла, ми навантажуємо ті, що залишилися. Вони потребують підтримки та професійної допомоги у досягненні своєї мети.

Фізіотерапія – ключ до відновлення повної фізичної форми

Уявіть, наприклад, що нас супроводжує печіння, біль у коліні. Автоматично, оскільки біль виникає під час ходьби, ми уникаємо активності, гуляючи у вільний час. Але професійні та життєві обов’язки змушують нас весь час обтяжувати коліно. Ми ходимо, незважаючи на біль. Для нашого організму це означає, що ми починаємо більше навантажувати протилежну ногу (стегно, коліно, стопу) під час ходьби. Якийсь час наш організм справляється в цих складних умовах, але згодом і він втомлюється. Тоді болить не лише коліно, з якого почалася наша проблема, а й стопа та стегно на протилежному боці, і навіть хребет. М’язи іншої ноги хворі, напружені та перевтомлені. Цей момент має вирішальне значення для організму. Саме тут зазвичай відбувається серйозніша травма! Фізіотерапія є ключем до відновлення повної фізичної форми

Пам’ятайте, що чекати багато місяців не варто, потрібно відразу йти до фізіотерапевта.

Фізіотерапевт під час візиту проведе докладне дослідження про стан вашого здоров’я та поточні недуги. Потім перейдіть до функціональної тествикористання стандартизованих тестів та інструментів. Після чого він представить результат дослідження, дасть причини та джерело недуг. Він запропонує план фізіотерапії і найголовніше відразу приступить до роботи, завдяки якій ви будете повернуті до здоров’я та нормального функціонування. А за необхідності він направить вас до лікаря-фахівця.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *