Перейти до вмісту

Види терапії для людей похилого віку.

Види професійної терапії для людей похилого віку:

Арт-терапія – на основі використання художніх елементів, таких як живопис, малюнок, розмальовка, вирізування та складання фігур з паперу тощо. Сприяє підвищенню когнітивних здібностей, покращується емоційно та соціально.

Трудотерапія – засновані на використанні різних типових домашніх справ, таких як спільне приготування їжі, випічка, в’язання гачком, вишивка, в’язання, садівництво тощо. Ерготерапія відновлює впевненість у власних силах, підвищує самооцінку та почуття незалежності.

Людотерапія – на основі різних ігор та заходів серед інших учасників. Метою соціотерапії (лудотерапії) є залучення людей похилого віку в соціальне життя, активізуючи навички міжособистісного спілкування.

Хореотерапія – на основі використання танцю та руху для фізичної активації, підвищення усвідомлення власного тіла, розрядки емоцій та відчуття щастя.

Музикотерапія – засноване на використанні впливу музики на психічний, фізичний та емоційний стан пацієнта. Музика дозволяє покращити концентрацію, самопочуття та рухливість. Музична терапія знімає занепокоєння та напругу, а також активізує емоційно.

Філмотерапія – з урахуванням кінопроекції, підібраної відповідним чином завдання, яку ми хочемо звернути увагу. За показом слідує дискусія, спрямована на обговорення сюжету та питань. Терапія за допомогою плівки впливає на когнітивно-інтелектуальну, емоційну та поведінкову сфери.

Сільвотерапія – на основі контакту з природою, на знаходженні в оточенні дерев та чагарників. Спілкування з природою покращує самопочуття, імунітет та загальну працездатність організму.

Естетотерапія – на основі контакту з красивими околицями та природою. У цій терапії використовуються екскурсії до музеїв, парків, лісів. Естетична терапія активізує пацієнта через зорові та естетичні стимули, пов’язані з контактом із живою природою.

Доготерапія – на підставі контакту із собаками. Цей вид терапії заспокоює людей похилого віку, мотивує їх бути активними, акцентує увагу і зберігає концентрацію.

Терапевтичні заходи для літніх людей у ​​будинках для людей похилого віку роблять літніх людей більш фізично та розумово активними, що призводить до збільшення та покращення якості їх життя. Весела старість є гарним станом, який може бути досягнутий за допомогою відповідних стимулюючих вправ, тому літнім людям настійно рекомендується брати активну участь у різних професійних методах лікування.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *