Перейти до вмісту

Захворювання суглобів у людей похилого віку

Перевірені методи при хворих суглобах

Біль у суглобах є однією з найпоширеніших недуг похилого віку. Зазвичай вона спричинена дегенеративним захворюванням суглобів. На щастя, є ефективні методи полегшення болю в суглобах.

Остеоартроз – одне з найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату. Розвивається в переважній більшості людей похилого віку і є результатом дегенеративних змін суглобового хряща та інших елементів, що входять до складу суглоба. Ці зміни, у свою чергу, зазвичай є наслідком природного зношування елементів суглоба з віком, хоча, звичайно, існують і інші фактори, що підвищують ризик їх виникнення (важка фізична робота, відсутність фізичних вправ, заняття деякими видами спорту).

Звичайно, болі в суглобах у людей похилого віку можуть відрізнятися за ступенем тяжкості – у кого – то це спорадичні болі в певних частинах тіла, в інших недуги настільки сильні, що позбавляють можливості виконувати повсякденні справи. На щастя, є методи боротьби з ними.

Що допомагає при болю в суглобах?

Легкий або помірний біль у суглобах лікують консервативно, щоб полегшити симптоми та сповільнити прогресування захворювання. До консервативних методів терапії належать:

 • зниження ваги – кожен зайвий кілограм – це додаткове навантаження на суглоби, тому слід стежити за тим, щоб маса вашого тіла була правильною;
 • стабілізація та розвантаження суглоба – використання спеціальних ортезів, ліктьових милиць або ходунків, що полегшують пересування;
 • фізичні вправи – так звані кінезіотерапія, що покращує діапазон рухів суглобів і зміцнює м’язи,
  фізіотерапія – тобто такі методи лікування, як лазерна терапія, кріотерапія, ударна хвиля, ультразвук, магнітотерапія і т.д.
  • Після консультації лікаря можна також використовувати знеболювальні та протизапальні фармакологічні засоби як у вигляді таблеток, мазей, так і гелів. Звичайно, в будинку для людей похилого віку «Життя в Радість» в Одесі, наші пацієнти перебувають під постійним наглядом лікарів та реабілітологів, які постійно стежать за їх здоров’ям і реагують на будь-які біль у суглобах.

   Біль у суглобах – коли проводити хірургічне лікування?

   Якщо консервативне та фармакологічне лікування не дає очікуваних результатів і симптоми прогресують, вдаються до хірургічного втручання. Найбільш популярною є заміна кульшового або колінного суглоба, професійно звана ендопротезуванням суглоба. Під час нього зношені елементи суглоба замінюються протезом, завдяки чому зникає біль і суглоб знову набуває повної рухливості.

   Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

   uarenamed@gmail.com – для клієнтів

   +380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *