Перейти до вмісту

Житомир – будинок для людей похилого віку

Життя в Радість – будинок для людей похилого віку в Житомирі

Кому доручити догляд за людьми похилого віку ? Яке місце було б гідно назвати вашим новим будинком? Це поширені питання, які ставлять члени сім’ї літньої та хворої людини. Відповіддю для багатьох з них виявляється “Життя у Радість” місцевий будинок для літніх людей у Житомирі. Життя в Радість – це місце із сучасними комплексними зручностями та професійним, чуйним персоналом. Ідеально провести там старість вашого життя.

У будинку для людей похилого віку люди похилого віку оточені доброзичливими сусідами по кімнаті та персоналом, готовим допомогти. Персонал тут складається з досвідчених фахівців, серед яких лікарі, медсестри, фізіотерапевти та доглядальниці.

Чому будинок для людей похилого віку?

Часто усвідомлення того, що ви є тягарем для своїх близьких, є занадто великим тягарем для старшого. Сумний, самотній, залежний від допомоги дітей, часто хворіє та потребує цілодобового професійного догляду. Такі люди вже не мають сил боротися з недугами, вони втрачають дух і не відчувають волі до життя. Зміна обстановки допомагає їм знову набути сенсу і іноді є дуже ефективним засобом. Ось чому – особливо у випадку з пацієнтами з хворобою Альцгеймера – вибір цілодобового будинку для людей похилого віку здається найкращим варіантом. Такі заклади надають професійно обладнані тренажерні зали, забезпечують людям похилого віку розважальну та медичну допомогу. Вони дбають про їхні потреби, забезпечують дозування ліків та дотримання раціонального харчування. Вони є заміною будинку.

Вибір кращого місця

Старі люди часто не люблять змін, тому шукати для них центри, розташовані на іншому кінці України, не варто. Відстань у такій ситуації має велике значення, якщо ми хочемо підтримувати добрі стосунки та розвивати зв’язки. Щоб уможливити часті візити, жителі Житомира та навколишніх міст шукають об’єкти, розташовані не більш ніж за десяток кілометрів від їхнього нинішнього місця проживання. Потім вони приїжджають до будинку для людей похилого віку «Життя в Радість», розташованого недалеко від будинку.

Окрім розташування, важливо:

 • працевлаштований персонал,
 • обладнання об’єкта,
 • наявність тренажерних залів та обладнання
 • розважальні заклади, індивідуальні та групові заходи.

Будинок для людей похилого віку – це нова адреса для літньої людини. Варто переконатися, що це об’єкт, гідний почесної назви «домашній». Будинок для людей похилого віку – Життя в Радість, виправдовує навіть високі очікування нових мешканців, пропонуючи їм комфортні умови та кращий догляд, такий важливий у літньому віці.

Який порядок дня в будинку для людей похилого віку?

Послуги денного догляду орієнтовані на літніх, одиноких та хворих людей. Їхнє завдання – організувати та наповнити день людей, які перестали працювати – як тих, хто сповнений енергії для дій, так і тих, хто шукає мотивацію вийти з дому. Крім компанії інших людей, часто однолітків, пансіонат дає можливість брати участь у заняттях у різних галузях та розширювати знання з різних тем, а також отримувати базову медичну допомогу.

Спектр діяльності пансіонату денного та стаціонарного догляду дуже широкий. Він не тільки допомагає вам організувати свій час протягом дня, але також відповідає вашим соціальним та культурним потребам, допомагає вам дбати про свій фізичний та психічний стан та забезпечує вищезгадану базову медичну допомогу. Як правило, одержувачі денного догляду проводять 8 годин на день у будинку для людей похилого віку або на організованих ним заходах. Серед численних переваг заходів, що пропонуються на щоденній основі, також слід зазначити зміцнення зв’язків між поколіннями шляхом запобігання зростанню розриву між людьми похилого віку та молодим поколінням, у тому числі з точки зору цифровізації суспільного життя.

Як досягаються цілі?

Співробітники будинків для людей похилого віку мають у своєму розпорядженні широкий спектр інструментів, вибравши які вони можуть ефективно реалізувати основні принципи догляду за літніми людьми. Залежно від індивідуальних потреб кожної літньої людини, а також можливостей конкретного будинку для людей похилого віку клієнти можуть скористатися:

 • доглядові послуги,
 • групова або індивідуальна працетерапія,
 • реабілітаційні послуги,
 • харчування (разове гаряче харчування + сніданок),
 • консультації фахівців (послуги юриста, психолога тощо),
 • форми, що дозволяють задовольнити соціальні, рекреаційні та культурні потреби,
 • можливості брати участь у терапевтичній діяльності,
  спеціалізовані заняття.

Все це означає, що денний догляд за літніми, самотніми та хворими людьми знижує соціальну ізоляцію цих людей, водночас надаючи їм можливість самостійно розпоряджатися своїм часом та вести незалежне домашнє господарство. Ці люди часто беруть участь у різних видах діяльності та діяльності, завдяки яким вони можуть розвивати свої захоплення, почуватися потрібними та зберігати почуття свободи волі у своєму житті. Для багатьох учасників будинку для літніх людей є важливим елементом, навколо якого вони організують своє життя.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *