Перейти до вмісту

Зустріч з собакою викликае радість

Сьогодні, в черговий раз Кінологічна школа “Dog Friend”, відвідала пансіонат для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями у Львові.

Колектив пансіонату Життя в Радість, дякує весь колектив Кінологічної школи.

За розуміння, за увагу і хвилини радості нашим клієнтам.

А зараз небагато про те, як тварини допомагають і позитивно впливають на людину.

Зоотерапія – це природна терапія, яка підтримує всебічний розвиток, дарує позитивні емоції, мотивує до фізичної і пізнавальної активності при безпосередньому контакті з тваринами.

Як показали висновки дослідників, що вивчають вплив тварин на психіку і здоров’я людини, одним з найбільш ефективних способів позбутися стресу є контакт з твариною. Гра з собакою знижує артеріальний тиск; навіть присутність тварини в одній кімнаті значно знижує занепокоєння, пов’язане зі стресовою ситуацією.

Як бачите зустріч з собакою викликає радість, посмішку і позитивні емоції. Це унікальна особливість терапії, використовується при таких захворюваннях як церебральний параліч, аутизм – це лише деякі з них.

Зоотерапія – це постійний елемент трудотерапії в нашому пансіонаті. Для багатьох наших клієнтів контакт з твариною – незвичайний досвід. На відміну від занять мистецтвом, які покращують концентрацію, вчать концентрації і мають заспокійливу дію, живий контакт з твариною активізує літніх людей, спонукає їх говорити і згадувати спогади. Жителі нашого пансіонату з задоволенням гладять собак, доглядають за ними, вигулюють їх на короткі прогулянки – звичайно, все під наглядом терапевта або навченого волонтера.

Для більшості людей контакт з твариною і його опікуном – це можливість не тільки діяти, але і поговорити. Це особливо важливо для людей з деменцією. Збереження спогадів і здатність логічно висловлювати свої думки мають величезний вплив на те, щоб зупинити прогресування хвороби. Позитивні враження, пов’язані з циклічною присутністю домашніх тварин в нашому будинку, покращують психічний стан і мотивують до реабілітації.

Будинок престарілих Життя в радість у Львові спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *