Перейти до вмісту

Активність для хребта

Біль у спині і як з нею боротися

Біль є однією з найпоширеніших причин, чому пацієнти приходять до фізіотерапевта. Згідно з останніми статистичними даними, понад 51 % відсутності через хворобу результати рецидивуючих, хронічних дисфункцій хребта. Ця група хвороб входить до цивілізації хвороб ХХІ століття. Цей факт нікого не дивує тим, що ми працюємо все довше та довше, а наша робота найчастіше пов’язана зі статичним становищем сидячи. Зайві обов’язки та втома не сприяють заняттю фізичною активністю у вільний час, чого так потребує наш організм.

Біль у спині і як вона починається, малорухливий спосіб життя

Якщо ми подивимося на наш хребет, то побачимо, що його будова дає нам можливість рухатися у всіх напрямках настільки, наскільки це можливо. Це його основна функція. Малорухливий спосіб життя змушує хребет щодня працювати в тиші, до якої він не пристосований.

Нерухомість області хребта сприяє ослабленню навколишніх м’язів, які становлять його активну стабілізацію. Зниження сили та витривалості м’язів робить наш хребет сприйнятливим до травм. Це не означає, що біль у спині повинен бути пов’язаний із конкретною ситуацією (наприклад, підйом важкого предмета). У багатьох людей стан, пов’язаний із хребтом, з’являється і наростає поступово. З першого непомітні симптоми як легкий рідкісний дискомфорт до більших проблем, таких як сильний біль, почуття радіації, проблеми з рухом часто минають тижні або навіть місяці.

Що можна зробити, щоб уникнути болю в спині

Як бачите, хребет кожного з нас любить рух! На жаль, коли з’являються біль у спині, не кожна рухова активність буде здоровою. У такій ситуації напружені тренування, підйом у спортзалі чи біг можуть лише посилити недуги.

Регулярно займайтеся спортом! Ви можете доповнити вправи басейнами. Пам’ятайте, що фізичні вправи не повинні провокувати чи посилювати біль.
Доки біль не буде знято, уникайте перенесення важких предметів.
Навантажуйте себе симетрично. Замініть важку сумку чи портфель зручним рюкзаком.
Обігріти місце болю можна, застосувавши спеціальні компреси або теплою водою в душі.

Якщо біль не проходить, посилюється або починає іррадіювати в подальші частини тіла, слід повідомити про це фізіотерапевта.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *