Перейти до вмісту

Альцгеймер догляду за пацієнтами.

Чи є будинок для людей похилого віку в Києві, правильним місцем для людини з хворобою Альцгеймера?

Хвороба Альцгеймера – це захворювання, яке призводить до передстаркої атрофії головного мозку.

Найчастіше він вражає людей старших 65 років, але захворюваність однаково висока серед людей похилого віку близько 80 років. Це захворювання спочатку проявляється лише втратою пам’яті, а згодом призводить до того, що хворий не в змозі функціонувати самостійно через апатію, емоційні коливання від розпачу до агресії, порушення орієнтації та мови, проблеми з ходьбою або виконання простих дій. Догляд за літньою Дом престарелых Киев
людиною, що бореться з хворобою Альцгеймера, згодом стає все більш важким. У такій ситуації багато людей розглядають можливість віддати хворого до будинку для людей похилого віку. Чи є таке рішення правильним? Підкажемо, чи варто вирішуватись на такий крок.

Чи приймають будинки для людей похилого віку літніх людей з хворобою Альцгеймера?

Віддати близьку людину в будинок для людей похилого віку – це завжди непросте рішення, яке коштує маси емоцій як людині похилого віку, так і її сім’ї. Однак у деяких ситуаціях такий крок іноді необхідний. Неправильні умови життя, відсутність можливості цілодобового догляду або непереборна фізична та розумова втома, викликана попереднім доглядом, є лише частиною причин, через які близькі вирішують помістити літню людину до будинку для людей похилого віку. Інші причини включають погіршення здоров’я людей похилого віку. Останній фактор зазвичай є визначальним для людей з хворобою Альцгеймера, які в міру прогресування захворювання потребують цілодобового та все більш спеціалізованого догляду.

Іноді приміщення хворої літньої людини до закладу є єдиним виходом, завдяки якому можна бути впевненим у тому, що пацієнту буде забезпечено належний догляд. В Україні можна знайти центри, що спеціалізуються на догляді за людьми похилого віку з хворобою Альцгеймера. Іноді таку можливість надають і приватні будинки для людей похилого віку. Однак варто переконатися в тому, що установа готова до прийому літньої людини на запущеній стадії захворювання і чи має вона у своєму штаті належним чином навчений персонал, який надаватиме літній людині допомогу цілодобово. Серед таких об’єктів можна відзначити наш Будинок для людей похилого віку Життя в Радість, що гарантує повний догляд за хронічно хворими людьми і борються з багатьма фізичними дисфункціями.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *