Перейти до вмісту

Альпакотерапія для людей похилого віку

Альпака в гостях у пансіонаті для людей похилого віку

Зустріч з альпаками може стати цікавим досвідом для дітей та людей похилого віку.

Діти можуть познайомитися з цими милими тваринами. Під час такої зустрічі вони дізнаються цікаві факти про характер альпак, про властивості їхньої вовни та її використання. Крім того, вони мають можливість погладити альпак, погодувати їх морквою і зробити фото на згадку.

Відвідування можуть бути разовими або регулярними

Розове відвідування орієнтоване на навчання та задоволення допитливості наших дітей, при регулярному відвідуванні ми додатково вводимо лікувальні, заспокійливі елементи, що зміцнюють дрібну та велику моторику, а також сенсорну інтеграцію.

Установи підтримки людей похилого віку

Наші альпаки – ідеальні компаньйони для людей похилого віку. Своїм характером вони заспокоюють, а своїм позитивним виглядом викликають усмішку на обличчях людей похилого віку. Гладячи шерсть і слухаючи муркотання альпаки, відбувається розслаблення та вибух ендорфінів. Порятунком від повсякденних справ можуть стати майстер-класи з використання вовни альпаки, які ми можемо організувати у цьому центрі.

Будинки для людей похилого віку, дитячі будинки, семінари з трудотерапії

Альпаки легко адаптуються до нового середовища. Кожне відвідування цих чудових тварин закінчується успіхом. Завдяки отриманому досвіду та відповідній кваліфікації ми маємо можливість проводити заняття у будь-яких умовах з усіма людьми.

Як допомагає Альпакатерапія?

Що таке альпакотерапія? Альпакотерапія – новий та ефективний спосіб покращити психічне та фізичне здоров’я. В альпака-терапії пацієнти мають безпосередній контакт із альпаками, які не тільки ніжні, а й дуже спокійні. Дотик альпаки дуже приємний і заспокійливий, що допомагає зменшити тривогу та стрес. Альпаки видають заспокійливі звуки, що додатково допомагає знизити стрес та покращити настрій. Альпакотерапія особливо ефективна для людей, які страждають на емоційні розлади, такі як депресія і стрес. Спілкування з альпаками допомагає зменшити страх та тривогу, а також підвищує настрій та самооцінку. Терапія також ефективна при лікуванні рухових розладів, таких як біль у спині та суглобах. Контакт з альпаками допомагає збільшити рухливість та гнучкість суглобів, що приносить полегшення. Альпакотерапія ефективна при лікуванні дітей з емоційними та поведінковими розладами, такими як СДВГ та аутизм. Альпаки лагідні та легкі в управлінні, завдяки чому діти почуваються в їхній компанії безпечно та комфортно. Спілкування з альпаками може допомогти дітям розвинути нові соціальні навички та підвищити їхню довіру до інших людей. В альпакотерапії діти навчаються відповідальності та піклування про тварин, що може сприяти їхньому емоційному та соціальному розвитку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *