Перейти до вмісту

Біль у коліні та її реабілітація

Біль у коліні – що від неї витікає і як з нею боротися?

Що ви знайдете у статті?

Болі в коліні супроводжують як молодих, так і людей похилого віку, і причина їх може бути різною. Це пов’язано в першу чергу з будовою колінного суглоба – це найскладніший з усіх суглобів людини, і тому найбільш схильний до різних видів травм. Біль може бути різної інтенсивності, з’являтися в різних ситуаціях (при згинанні ноги, стоянні і навіть сидячи або лежачи) – про неї варто дізнатися більше. Можливо, ви ставитеся до людей, яким потрібне лікування та реабілітація колінного суглоба у Києві.

Біль у коліні – найпоширеніші причини

Які найбільш поширені причини болю в колінному суглобі? Вони можуть бути результатом як перевантаження, так і дегенеративних змін – незалежно від причини, необхідно негайно припинити будь-яку діяльність та пройти фізіотерапію.

До найпоширеніших причин болю в коліні належать:

Перевантаження коліна – виникає в результаті надмірного натискання колінного суглоба, наприклад, в результаті роботи або фізичної активності; це також може бути результатом тривалого стояння або навіть ожиріння чи вагітності; Запалення, що виникло, на щастя, можна ефективно усунути, за допомогою реабілітації колінного суглоба.

Травми коліна – мова тут йде в першу чергу про розтягування, розтягування та пошкодження зв’язок; потім виникає інтенсивний, неприємний біль і потрібен візит до фахівця; якщо пошкодження не потребує хірургічного втручання, розпочнеться комплексне лікування у вигляді реабілітації колінного суглоба.

Дегенеративні зміни в колінному суглобі — виникають у результаті прогресуючих процесів старіння та зносу хрящової тканини; крім болю, з’являється також скутість колін і чути потріскування кісток.

Ревматичні захворювання — вони супроводжуються постійними, неприємними болями, а крім того, видно припухлість навколо коліна.

Звичайно, це ще не все – біль також може бути результатом дефекту колінних суглобів, постуральних дефектів та бактеріальних інфекцій. За жодних обставин такий біль не можна недооцінювати, особливо коли він безперервний і інтенсивний. Може виявитися, що буде потрібно комплексне лікування, у тому числі реабілітація колінного суглоба.

Як боротися з болем у коліні?

Звичайно, за допомогою відповідних вправ та методів терапії, призначеної фізіотерапевтом, а також реабілітації колінного суглоба. Профілактика також важлива, саме тому можна ефективно подбати про те, щоб зняти біль або запобігти його появі.

Активність

Для колін нерухомість – це найстрашніше, тому якщо ви хочете подбати про своє здоров’я, варто бути активним. І йдеться тут не про змагальні види спорту, а про правильно підібрані вправи, які не перевантажують колінні суглоби, що буде корисно для всього організму. Звичайно, варто пам’ятати про те, щоб бути активним щодня – це, безперечно, не зашкодить вашим суглобам.

Турбота про дієту

Однією з найпоширеніших причин болю в колінах є їх надмірне навантаження, яке також може виникнути, якщо вага занадто висока. Тому варто подбати про правильне харчування, до якого увійдуть цінні для суглобів інгредієнти, такі як лляна олія чи капуста.

Гідратація організму

Суставний хрящ складається приблизно на 80% із води, саме тому регулярне вживання щодня дуже важливе. Вода допоможе не лише у підтримці правильного стану колін, але й позитивно позначиться на інших процесах, що відбуваються в організмі, наприклад, вимиванні метаболічних відходів.

Відсутність спільного навантаження

У той час як розумна фізична активність буде дуже цінна для колін, надмірні зусилля можуть призвести до болю та різноманітних проблем – тому подбайте про те, щоб не перевантажувати коліна, тому що це може призвести до болю та необхідності їх лікування в майбутньому .

У разі виникнення проблем ми запрошуємо Вас на реабілітацію колінного суглоба до Києва – ми подбаємо про те, щоб ви могли швидко повернутися у форму!

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *