Реабілітація – як часто?
Проблем, пов’язаних з кістками та суглобами, може бути дійсно багато. Тому кожна реабілітація повністю індивідуально адаптується до пацієнта – як у плані виконуваних вправ, і за частотою чи тривалості. Незалежно від того, чи зламали ви ногу або страждаєте, наприклад, розтягненням зв’язок гомілковостопного суглоба, має величезний вплив на перебіг реабілітації. Як часто її слід проводити?
Як часто і скільки часу займає реабілітація?
На початку відзначимо – частота реабілітаційних процедур, а також тривалість лікування – це абсолютно індивідуальні питання. Залежно від масштабу проблеми та віку з одного боку, і від індивідуальних схильностей хворого з іншого – одні одужують швидше, інші – довше. Тому вся інформація, яку ви знайдете нижче, є показовою – якщо ви хочете дізнатися, як довго триватиме ваша реабілітація та якою буде частота процедур, зверніться до нашого фізіотерапевта!
Врахуємо, наприклад, перелом – той, який вимагає носіння гіпсу протягом 5-7 тижнів. Як правило, реабілітація має відбуватися протягом кількох місяців, але чи це буде квартал, півроку чи навіть рік – це індивідуальне питання. Вона відрізнятиметься у ситуації, коли перелом простий, і по-різному при зміщенні – тоді одужання триватиме набагато довше. Багато залежить також від того, яка кістка була зламана. Консультація з фізіотерапевтом, який уважно розгляне ваш випадок і вибере правильні рішення.
Для того, щоб скоротити час повернення до повної фізичної форми, необхідно скористатися послугами фізіотерапевта. Самостійний підбір та виконання вправ не лише значно продовжить відновлювальний період, а й може не дати відповідних результатів. Звичайно, займатися спортом можна і без фізіотерапевта, вдома, але після консультації з ним – лише тоді можна бути впевненим, що лікування пройде правильно та максимально короткочасно.
Як виглядає реабілітація після травми?
Сьогодні повернення до одужання після операції коротше, ніж дюжина або близько років тому. Це з одного боку, з наявними технологіями, і навіть спеціальними знаннями. Саме фізіотерапевт розробить вам індивідуальний план і докладно ознайомить з ним. Залежно від типу та розміру травми частота відвідувань може бути нижчою (наприклад, 1 раз на тиждень) або вищою (наприклад, кілька разів на тиждень). Він проводитиме спеціалізовану терапію, коригуватиме відповідний спектр вправ, а також реагуватиме на будь-які порушення, пов’язані з одужанням.
Більш того, сьогодні у вас є унікальний шанс реабілітація в домашніх умовах – фізіотерапевт прийде за вказаною адресою, що заощадить вам багато часу та клопоту. Більше того, це надзвичайно корисне рішення, коли частота реабілітації висока або коли лікуються люди похилого віку та пацієнти, які не можуть рухатися. Зв’яжіться з нами і ви дізнаєтесь про всі подробиці – дізнаєтесь, скільки часу займе реабілітація, що вона принесе і якою буде її загальна вартість! Пансіонат для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями “Життя в Радість” у Києві, завжди до ваших послуг.
Будинок престарілих Життя в Радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.
uarenamed@gmail.com – для клієнтів