Перейти до вмісту

Близькі стосунки з сім’єю та друзями

Як зберегти близькі стосунки з сім’єю та друзями в старості?

Підтримка близьких відносин з сім’єю та друзями в міру їхнього старіння є надзвичайно важливою для підтримки добробуту людей похилого віку. Молоде покоління живе поспіхом, приділяючи все менше часу своїм літнім близьким. Однак у людей похилого віку є багато способів підтримувати близькі стосунки з сім’єю та друзями.

1. Пам’ятайте про регулярність! Незалежно від тривалості зустрічей або розмов, їх регулярність дуже важлива для підтримання добрих стосунків із сім’єю та друзями. У Київському пансіонаті для людей похилого віку ми не обмежуємо кількість та тривалість зустрічей, і наші пацієнти можуть користуватися телефоном, розташованим в установі, оскільки ми знаємо, наскільки важливо підтримувати хороше психічне та фізичне здоров’я людей похилого віку.

2. Люди пишуть листи. Листування для людей похилого віку – це не тільки спосіб підтримувати зв’язок з близькими людьми, але й прекрасне тренування соціальних навичок, тренування пам’яті, лист та виклад думок на папері. Надсилання вітальних листівок з нагоди іменин, дня народження чи іншого ювілею – дуже важливий аспект активної участі у сімейному житті. У будинку для людей похилого віку «Життя в Радість» ми забезпечуємо літніх людей усім необхідним: конвертами, ручками тощо.

3. Загальні інтереси поєднують людей. Давно відомо, що спільні захоплення та хобі пов’язують покоління. Люди похилого віку можуть проводити час з сім’єю та друзями за різними заняттями, такими як читання, перегляд фільмів або спільне приготування. Двері будинку для людей похилого віку Життя в Радість у Києві відчинено для гостей наших мешканців.

4. Скористайтеся зручностями. Епідемія COVID-19 показала, як багато можливостей відкривають нам сучасні технології. Сьогодні географічні відстані більше не є непереборним бар’єром. Програми для обміну миттєвими повідомленнями та відеоконференцій – чудовий спосіб підтримувати близькі стосунки з сім’єю та друзями. Будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» надає своїм мешканцям різні можливості спілкування із зовнішнім світом.

5. Участь спільноти. “Сьогодні чужі, завтра друзі”. Зустрічі та різні заходи, організовані в пансіонаті Життя в Радість, допомагають людям похилого віку завести нових друзів не тільки всередині центру, а й з дуже близькими місцевими спільнотами та волонтерами.

Чому людині похилого віку слід підтримувати тісні стосунки з сім’єю та друзями?

Насамперед, це чудовий спосіб покращити своє самопочуття та психічне здоров’я. Самотні люди можуть страждати від багатьох захворювань, таких як депресія та тривожні розлади. Дослідження також показує, що підтримка тривалих відносин покращує фізичне здоров’я, тобто знижує ризик серцево-судинних, респіраторних та метаболічних захворювань, а також продовжує тривалість життя людей похилого віку.

Сім’я та друзі для людей похилого віку – найкраща підтримка у важких життєвих та медичних ситуаціях. Реабілітаційний пансіонат після ампутації у Києві часто співпрацюють із сім’ями пацієнтів, щоб підвищити мотивацію та покращити самопочуття людей похилого віку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *