Перейти до вмісту

Боротьба з діабетом

Горіхи корисні у боротьбі з діабетом. Але не тільки!

У пошуках здоров’я варто звернутися до перевірених, натуральних продуктів. До них відносяться горіхи, які позитивно впливають на самопочуття людей похилого віку.

Вживання горіхів не просто хороша звичка – це в першу чергу здорова звичка. Достатньо дотягнутися до них кілька разів на тиждень, щоб захистити організм від хвороб та багатьох проблем.

Познайомтеся з властивостями інших натуральних продуктів, дивіться:

  • Кориця та її корисні властивості
  • Властивості плодів гранату
  • Властивості женьшеню для здоров’я людей похилого віку

Цукровий діабет 2 типу

Недавнє дослідження вчених показало, що горіхи допомагають захистити організм від діабету типу-2. Запальний процес багато в чому сприяє виникненню цього захворювання, а горіхи допомагають його контролювати. Фахівці показали, що у людей, які їли їх п’ять разів на тиждень, концентрація запальних показників була значно нижчою, ніж у людей, які їх не мали в раціоні.

Серцево-судинні захворювання

Властивості, що містяться в горіхах, такі як ненасичені жирні кислоти та рослинні стерини, сприяють зниженню рівня холестерину та утворенню тромбів. Також варто згадати L-арганін, речовину, яка розширює кровоносні судини, що в свою чергу знижує тиск і знижує ризик спричинити серцевий напад.

Проблеми зі шлунком

Горіхи мають бактерицидні властивості, але не тільки. Вони допомагають знищити грибки, які можуть потрапити в організм людини, також мають протизапальну і детоксикаційну дію. Саме необхідно вживати горіхи, особливо при харчовому отруєнні чи діареї. Особливо корисною може бути домашня настойка зелені або відвар листя.

Проблеми з пам’яттю

Для того, щоб мозок старів повільніше, варто вживати горіхи. Вони містять поліфеноли, які беруть участь у процесі створення нових клітин мозку у дорослих, а також відкладають можливість розвитку. >хвороби Альцгеймера
Це можливо завдяки посиленню зв’язків між поліфенолами нейронами. Щоб нормально функціонував, мозок людини потребує вітамінів, магнію, фолієвої кислоти та інших мінералів – все можна знайти в горіхах.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *