Перейти до вмісту

Будинок для літніх у Дніпрі «Життя в Радість»

Будинок для людей похилого віку – чому варто приїхати в Дніпро?

Якщо ви намагаєтеся самостійно доглядати літню близьку людину, пам’ятайте, що перегоріти дуже легко. Це дуже важка праця і недарма кажуть, що догляд за людиною похилого віку аналогічний догляду за немовлям. За одним винятком: людина похилого віку – доросла людина і вся діяльність супроводжується ще більшим навантаженням, у тому числі: з підйомом. Важливо усвідомлювати вплив такого догляду на вас та по можливості звертатися за підтримкою. Один з варіантів – скористатися допомогою будинку для людей похилого віку. Дізнайтеся, чому варто подумати про будинок для людей похилого віку і приїхати в будинок для людей похилого віку – Життя в Радість у Дніпрі, з людиною похилого віку.

Будинок для людей похилого віку – рішення, яке набирає популярності

Рішення про переведення літньої людини в будинок для людей похилого віку може виявитися одним із найважчих рішень, які доведеться ухвалити сім’ї. Часто буває, що дорослі діти обіцяють собі, що ніколи не відмовляться від турботи і ніколи не віддадуть коханій людині «у таке місце». Саме ці невірно повторювані міфи продовжують призводити до негативних думок про будинки для людей похилого віку. Тим не менш, це рішення стає все більш популярним. Це пов’язано, в тому числі, з більш швидким темпом життя (дорослі люди дуже довго професійно активні і не встигають цілий день доглядати літню людину), зручністю (менше людей готові жертвувати всім в ім’я турботи) та вищий стандарт місць, де знаходяться літні люди. люди. Одним з таких місць є будинок для людей похилого віку в Дніпропетровську – Дніпро – для людей похилого віку та людей, які через інвалідність або хворобу потребують допомоги у повсякденних справах.

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі – познайомтеся з нами

У нашому терапевтичному пансіонаті працюють кваліфіковані та досвідчені люди, які дбають про комфорт та благополуччя наших пацієнтів. Надаючи відповідні методи лікування та заходи, ми дбаємо про фізичне та психічне здоров’я кожного мешканця. Основна мета нашого будинку для людей похилого віку – створити безпечне, але в той же час повне кохання та тепла місце, яке наші мешканці часто називають своїм «другим будинком». Наше розташування забезпечує швидкий та ефективний доступ, тому наша пропозиція адресована як місцевим жителям, так і людям з усієї України.

Також для людей з обмеженими можливостями

Пансіонат «Життя в Радість» може розмістити не лише людей похилого віку, а й людей з обмеженими можливостями, які через вік або хворобу потребують підтримки у повсякденній діяльності. Це можливо завдяки спеціалізованому обладнанню, яке є в нашому пансіонаті, та спеціалістам, які мають відповідні навички та дозволи для такого догляду. Наш персонал має багаторічний досвід догляду, реабілітації та працетерапії людей з деменцією, хворобою Альцгеймера та Паркінсона. Саме тому ми є не лише будинком для людей похилого віку, але й будинком (точніше, закладом догляду та лікування).

Ви шукаєте кращого догляду для свого улюбленого члена сім’ї?

Приїжджайте до Дніпра, познайомтеся з нами, подивіться наш центр. Вам не доведеться приймати поспішних рішень, але якщо ви вирішите довірити нам догляд за літньою чи залежною людиною, ви напевно залишитеся задоволені. Так само, як хтось із ваших близьких, який стане нашим клієнтом.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *