Перейти до вмісту

Цілодобовий догляд у пансіонаті

Будинок для людей похилого віку – Життя в Радість у Києві

Рішення помістити близьку людину в будинок для людей похилого віку ніколи не було легким. У суспільній свідомості такі рішення часто оцінюються негативно, внаслідок чого члени сім’ї можуть відчувати докори совісті. Ситуацію не полегшує і інформація, що з’являється час від часу в ЗМІ, про жорстоке поводження з мешканцями будинків для людей похилого віку. У багатьох випадках використання послуг будинку для людей похилого віку може виявитися необхідним, оскільки більшість з нас не має відповідних умов для постійного догляду за літньою людиною. Це необхідність, коли наша близька літня людина страждає на хронічні захворювання і потребує цілодобового догляду. Синдром деменції, прогресуюча хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, параліч після інфаркту або інсульту – ці захворювання означають, що літня людина потребує не тільки постійного догляду, але й реабілітації та регулярного медичного догляду.

Також все частіше люди похилого віку самі вирішують переїхати до будинку для людей похилого віку – вирішальним фактором тут є самота, адже у них або немає нікого з близьких, або їхні сім’ї працюють за кордоном і не можуть взяти на себе труднощі повсякденного догляду.

Обмірковуючи рішення помістити близьку людину в будинок для людей похилого віку, варто з’ясувати, яких умов необхідно дотримуватися, щоб літня людина була в безпеці і почувалася добре. Саме тут він проводитиме весь свій час і йому необхідно почуватися якнайкраще.

Дуже важливою перевагою такого типу установ є постійний професійний медичний та сестринський догляд. Цей догляд підбирається індивідуально з урахуванням загального стану здоров’я, захворювань, можливостей та обмежень людини похилого віку. Наприклад, людині, яка відчуває труднощі з пересуванням, можуть бути корисними заняття реабілітацією або фізіотерапією. Літнім людям із підвищеним кров’яним тиском або тим, хто регулярно приймає ліки, не доведеться турбуватися про те, що вони забудуть рекомендації лікаря, тому що про це подбають медсестри. Будинок для літніх людей у Києві також пропонує за необхідності консультації спеціаліста. Співробітники, які працюють у таких місцях, відрізняються чуйністю, терпінням, високою культурою особистості та постійною освітою, завдяки чому забезпечують догляд за мешканцями будинку безпечно та на найвищому рівні. Важливим елементом здорового способу життя людей похилого віку є повноцінне і домашнє харчування.

Будинок для людей похилого віку – це звичайно, не тільки здоров’я та медичне обслуговування. Люди похилого віку проводять тут увесь свій час, тому персоналу доводиться знаходити місце не тільки для повсякденних обов’язків, але і для заповнення вільного часу мешканців. Організація культурних заходів, регулярних прогулянок, занять танцями, майстер-класів та ерготерапії дозволяє людям похилого віку розвивати свої захоплення та інтереси, активно проводити час та забувати про свої проблеми. Доступ до бібліотеки, газет та телебачення – ще один елемент, який робить ваше перебування в Пансіонаті приємнішим. Для багатьох людей похилого віку також велике значення має можливість регулярно брати участь у різних заходах, що також передбачено.

Будинок для людей похилого віку в Києві добре спроектований – адже це заклад, яким щодня користуються люди з обмеженими можливостями, люди похилого віку та хронічні хворі. У такому місці є поручні, протиковзкі килимки та пандуси для інвалідних візків, що полегшують пересування та нормальне функціонування.

Оточення такого місця також відіграє вкрай важливу роль – близькість парку чи лісу дозволяє здійснювати прогулянки та регулярне спілкування з природою, що має велике значення для благополуччя людей похилого віку.

Перебування в будинку для літніх людей не обов’язково має бути похмурим і одноманітним – це дуже гарне місце, щоб весело і радісно провести свою старість. Цілодобовий догляд за хворими, візити до лікаря, правильне харчування, широкий спектр заходів та можливості вільного часу роблять використання послуг правильним та розумним вибором.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *