Перейти до вмісту

Деменція діагноз.

Що таке деменція?

Деменція – це широкий термін, який використовується для опису різних захворювань, які впливають на мозок. Це причина когнітивного зниження поза те, що вважається результатом нормального старіння. Термін «деменція» відноситься до набору загальних симптомів, включаючи втрату пам’яті та труднощі з іншими розумовими діями, такими як мова, вирішення проблем та прийняття рішень. Тим не менш, симптоми можуть сильно змінюватись в залежності від різних форм деменції. Іноді у людей із деменцією також спостерігаються зміни у настрої та поведінці.

Хоча деменція Дом престарелых Харків
може вражати молодих людей, вона в основному зачіпає людей похилого віку і є однією з основних причин інвалідності та залежності від інших людей серед старшого покоління. Однак це не є природною частиною процесу старіння і може вплинути на спосіб життя людей з діагнозом захворювання, а також їхніх сімей та опікунів.

Які основні типи деменції?

Існує багато різних типів деменції. Ось деякі з найпоширеніших:

Хвороба Альцгеймера:

Вважається, що це найпоширеніша форма деменції, на яку припадає 60-70% її випадків і в цілому вражає людей старших 65 років.

Судинна деменція:

Це друга найпоширеніша форма деменції у віковій групі старше 65 років.

Лобно-скронева деменція:

Вона провокується некрозом клітин та нервових шляхів у лобових та скроневих частках головного мозку. Вона найчастіше діагностується у людей віком до 65 років.

Змішана деменція:

Цей термін відноситься до спільного виникнення більш ніж одного типу деменції. Це в основному впливає на хворобу Альцгеймера та судинну деменцію і частіше зустрічається у людей старших 75 років.

Деменція з тільцями Леві:

Це прогресуюче захворювання, яке впливає на здатність думати та рухатися. Вважається, що вона вражає близько 10-15% людей із деменцією.
Деменція при хворобі Паркінсона Якщо початок деменції відбувається протягом року і більше після появи рухових симптомів, які пов’язані з хворобою Паркінсона, це називається деменцією при хворобі Паркінсона. Якщо симптоми деменції з’являються до або одночасно з симптомами хвороби Паркінсона, такий стан називається деменцією з тільцями Леві.

Інший:

Рання деменція, «рання деменція» або також звана «деменцією у працездатному віці» відноситься до форми деменції, яка діагностується у віці до 65 років.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *