Перейти до вмісту

Деменція у людей похилого віку.

Деменція.

На сьогоднішній день Деменція є серйозною соціальною проблемою. На це захворювання страждає велика кількість людей похилого віку, при цьому значно погіршується якість життя хворого. Швидка діагностика цього захворювання – це велика допомога у лікуванні та догляді Будинок для людей похилого віку Житомир
за пацієнтом.

Деменція – симптоми.

Спостерігається погіршення як короткочасної, так і довготривалої пам’яті. Короткочасна пам’ять відповідає за запам’ятовування нової інформації, довготривала – за відтворення знань, що раніше володіли.

Симптоми деменції.

Нездатність розпізнавати об’єкти,
порушення можливості виконувати точну рухову діяльність і порушення виконавчих функцій, тобто. нездатність планувати, організовувати діяльність, спостерігаються абстрактні розлади мислення.
Існують також емоційно-особистісні зміни та психопатологічні розлади, такі як: розлади настрою, депресія, апатія та тривожні розлади.

Симптоми, які можуть вказувати на ранні стадії деменції, включають:

Зміна місць розміщення речей, труднощі у пошуку предметів;
повторна перевірка виконаних дій;
часте використання допомоги оточуючих у діяльності, що раніше виконувалася самостійно;
труднощі у розумінні питань та поставлених перед людиною завдань;
повторне повторення питань; розсіяність;
втрата колишніх інтересів;
порушення просторової орієнтації;
повторне повторення дій;
проблеми із завершенням розпочатих заходів;
проблеми в описі об’єктів без їх перегляду;
зміни у поведінці;
депресивні розлади;
галюцинації;
маячня; нездатність впізнавати себе у дзеркалі.

Діагностика.

Для підтвердження, визначення причин деменції та вибору методу лікування захворювання, необхідно зробити спеціалізовану оцінку, зроблену лікарем та психологом та виконати додаткові тести: нейропсихологічні, лабораторні та томографічні.

Деменція – лікування.

Фармакотерапія при лікуванні деменції служить для полегшення симптомів та затримки розвитку захворювання. Також застосовуються нефармакологічні методи. Їхня мета – зберегти фізичну активність пацієнта та його самостійність у галузі самообслуговування, а також знизити емоційну напругу та тривожність.
Існує кілька груп методів оздоровлення пацієнтів: кінезотерапія, трудотерапія, релаксаційні заняття, музикотерапія та методи покращення пам’яті. Щоб знизити ймовірність розвитку деменції чи швидкість її розвитку, варто стимулювати когнітивні функції. Розумова активність збільшує так званий когнітивний резерв.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *