Перейти до вмісту

Діагностика хвороби Альцгеймера

Як діагностується хвороба Альцгеймера?

Коли ви вважаєте, що у близької людини хвороба Альцгеймера, може бути привабливо шукати легкий і швидкий діагноз. У той час як нові дослідження показують потенціал для діагностики хвороби Альцгеймера за допомогою простих тестів, таких як аналізи крові або тести сітківки, діагностика захворювання насправді вимагає ретельної медичної оцінки кваліфікованим лікарем.

Догляд за пацієнтами з нейродегенеративними захворюваннями, в будинку для людей похилого віку в Києві. Пансіонат “Життя на Радість”.

Дізнайтеся більше про те, як діагностується хвороба

Альцгеймера і що робити, якщо ви вважаєте, що ваш батько або старша близька людина має хворобу.

Як хвороба Альцгеймера діагностується лікарем

У свій час діагноз хвороби Альцгеймера міг бути підтверджений тільки після того, як людина померла, і лікарі змогли провести розтин мозку. Сьогодні лікар може діагностувати захворювання з точністю 90%, поки людина ще жива.

Важливо зазначити, що немає єдиного тесту, який може діагностувати хворобу Альцгеймера або деменцію.

Медичне обстеження часто включає наступне:

1. Історія хвороби.

На цьому етапі діагностики лікар поговорить з пацієнтом, сім’єю та друзями, щоб отримати уявлення про:

Розвиток симптомів;
Історія хвороби сім’ї;
Емоційний/психічний стан пацієнта.

2. Фізичне обстеження.

Фізичне обстеження включає вимірювання артеріального тиску пацієнта, частоти серцевих скорочень, температури та оцінку слуху і зору. Лабораторні тести, такі як аналізи крові або сечі, можуть бути взяті, щоб усунути будь-яку іншу причину симптомів хвороби Альцгеймера. Крім того, лікарі можуть запросити сканування мозку, такі як КТ, МРТ або ПЕТ-сканування.

Ці сканування можуть допомогти лікарям виключити інші причини симптомів деменції, такі як пухлина головного мозку.

3. Нейропсіхологічне тестування.

На цьому етапі лікарі оцінять психічний стан пацієнта, поставивши низку питань. Деякі основні питання, які ставлять у цьому тесті:

Чи можете ви відрахувати назад від 100?;
Чи знаєте Ви, де зараз перебуваєте?;
Яка сьогоднішня дата?

Хоч процес діагностики може здатися лякаючим, переваги ранньої діагностики неможливо переоцінити. Будьте в курсі цих ознак хвороби Альцгеймера і за необхідності швидко вживати заходів.

Як вашій близькій людині було поставлено діагноз хвороби Альцгеймера? Ми хотіли б почути ваші історії у коментарях нижче.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *