Перейти до вмісту

Догляд за людьми похилого віку

Догляд за людьми похилого віку в Пансіонаті “Життя в Радість” у Києві – що мати на увазі у повсякденних контактах?

Догляд за людьми похилого віку – непросте і нелегке завдання. Вона вимагає від особи, яка здійснює догляд, не тільки виконання необхідних процедур догляду, а й прояви симпатії, інтересу та розуміння проблем літньої людини. На що звернути особливу увагу?

Встановлення емоційного зв’язку.

Для людей похилого віку дуже важливо встановити тісні взаємини з опікуном. Особою, яка здійснює догляд, свого вільного часу щоденному догляду може значно полегшити контакти з людиною похилого віку. Це дозволить вам краще дізнатися про її звички, інтереси або навіть риси характеру, що в свою чергу призведе до встановлення між ними нитки симпатії. Це дасть літньому усвідомлення приналежності, усуне почуття самотності та знедоленості.

Бесіди, розгадування кросвордів, спільне читання або інший вид розумової діяльності, адаптований до можливостей та інтересів літньої людини, є заняттями із залученням її розуму, своєрідним тренуванням мозку, дуже важливим у підвищенні працездатності та самопочуття літньої людини. Не менш важливими для підтримки стану здоров’я є спільні поїздки, наприклад, у кіно чи театр, прогулянки, сімейні та громадські зустрічі.

Допомога у повсякденній діяльності.

Догляд за літніми людьми також проявляється у допомозі у виконанні повсякденних дій, які можуть бути важкими для людей похилого віку. Важливо допомагати, але не виконувати роботу повністю. Літня людина, наскільки це можливо, має виконувати їх самостійно. Це впливає не тільки на фізичне здоров’я, а й на психічне здоров’я, зміцнює літню людину в її почутті корисності.

Догляд за людьми похилого віку при захворюваннях.

Зазвичай літня людина вже страждає на якесь захворювання і вимагає лікарського спостереження. Дуже важливо забезпечити проведення діагностичних тестів, нагляд за відвідуванням лікаря та регулярний прийом ліків. При догляді за хворими людьми похилого віку бажано мати загальні знання про симптоми захворювання та показання для запобігання погіршенню самопочуття.

У будь-якому випадку догляд за людьми похилого віку
повинен ґрунтуватися на відносинах, повних поваги та розуміння.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *