Перейти до вмісту

Догляд за людиною похилого віку з проблемами шлунку

Як зупинити діарею у літньої людини?

Проблеми травної системи дуже поширені у людей похилого віку. Діарея може бути особливо неприємною. Як зупинити діарею у літньої людини? Ми даємо вам підказку.

Хронічна діарея у людей похилого віку – що робити?

Хвороби шлунка – особливо ті, які тривають довго – можуть мати справді плачевні наслідки. Наприклад, хронічна діарея може призвести до зневоднення, яке в багатьох випадках є небезпечним для життя станом. Швидка реакція в такій ситуації є дуже важливою!

Розладна система людей похилого віку дуже чутлива Навіть, здавалося б, нешкідлива їжа може призвести до отруєння організму та діареї. Такий стан може виникнути внаслідок непереносимості окремих інгредієнтів, а також ослаблення перистальтики кишечника. Хронічна діарея часто вражає людей із діабетичними ускладненнями.

Як зупинити діарею у літньої людини? Хронічна діарея, тобто діарея, що триває більше трьох днів, є чітким сигналом про необхідність якнайшвидше звернутися до лікаря. Такий візит необхідний і тоді, коли в рідкому стільці є кров або слиз, а такі симптоми супроводжуються підвищенням температури. Лікар похилого віку може призначити відповідні ліки та призначити аналізи, які покажуть причину цього стану. Особа, яка здійснює догляд, не може вводити пацієнтові будь-які ліки без консультації лікаря! Такий фахівець також запропонує відповідну форму лікування, яка обов’язково включатиме строгу дієту. Вживання певних продуктів може зменшити симптоми та запобігти ослабленню організму.

Діарея у літньої людини – дієта

Людям, які страждають на діарею, насамперед слід уникати вживання їжі, що важко перетравлюватися. Що ще слід виключити з раціону людини похилого віку? Категорично не рекомендується давати хворим гострі спеції, цільнозерновий хліб, бобові, фруктові соки та цитрусові. Натомість було б непогано включити до свого раціону приготовані овочі або овочеві супи. Також відмінно підійдуть рисові каші, крекери та холодний чай. Гарячі напої можуть додатково дратувати шлунок, тому їх слід уникати.

Боротьба з хронічною діареєю у людей похилого віку також вимагає правильного зволоження організму людей похилого віку. Йдеться не лише про щоденну потребу в рідині – проблеми зі шлунком вимагають поповнення електролітів, втрачених при діареї.

Догляд за людиною похилого віку з проблемами шлунка – завдання непросте. Однак, скориставшись нашими порадами, ви зможете значно полегшити цей непростий процес. Якщо ви вважаєте, що роль доглядальниці не буде для вас проблемою, обов’язково ознайомтеся з нашими пропозиціями роботи для доглядальниць в приватному пансіонаті. Робота, яку ми пропонуємо для доглядальниці, дуже добре оплачується і може принести велике задоволення. Ми рекомендуємо вам ознайомитись з інформацією, доступною на нашому сайті. Ми надаємо повну підтримку кожній людині, яка вирішила працювати доглядальницею за літніми людьми в Україні.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *