Перейти до вмісту

Догляд за очима у літньому віці

Як доглядати за очима у зрілому віці?

З роками практично всі тканини, органи та органи почуттів, включаючи зір, піддаються природним процесам старіння. Знижується комфортність зору, погіршується його гострота, а також від надмірної сухості очей страждають люди похилого віку. Тому варто подбати про свій зір у літньому віці, щоб якомога довше насолоджуватися його гарним функціонуванням!

Існує безліч факторів, які негативно впливають на зір. Природні процеси старіння, вплив на очі сонячних променів, використання комп’ютерів і телевізорів і навіть неправильне харчування – це може призвести до погіршення якості зору з роками, а також до виникнення захворювань очей. Хоча деякі з них, наприклад, катаракту, можна вилікувати досить швидко, інші, наприклад, глаукома, незворотні і можуть призвести до повної сліпоти.

Як зберегти здоровий зір у людей похилого віку

Основою профілактики типових для похилого віку захворювань очей є, звичайно ж, регулярне відвідування лікаря – офтальмолога. Людям старше 50 років слід відвідувати лікаря цієї спеціальності не рідше одного разу на рік – прості, абсолютно неінвазивні та безболісні тести дозволяють виявити можливі порушення та провести відповідне лікування, таке як підбір окулярів, використання очних крапель чи сучасні процедури офтальмохірургії. Особливо слід пам’ятати про регулярні огляди очей діабетикам – захворювання очей є одним із найчастіших ускладнень діабету.

Для здоров’я ваших очей необхідно захищати їх від сонячних променів. Ніколи не слід дивитися прямо на сонце, а в сонячні літні дні найкраще перед виходом з дому надягти сонцезахисні окуляри з відповідними фільтрами. Випромінювання комп’ютерів та телевізорів також впливає на якість зору. Тому варто обмежити час перебування перед цими приладами і не забувати регулярно зволожувати очі спеціальними краплями (про це ми подбаємо і для мешканців будинку для людей похилого віку – Життя в Радість).

Ще одним елементом турботи про зір у похилому віці є дієта, яка включає: продукти, що містять вітамін А (морква, гарбуз, персики), С (червоний перець, петрушка, цитрусові), Е (рослинні олії, горіхи , мигдаль), а також цинк (яйця, риба), селен (риба, часник, цибуля) та марганець (квасоля, темний хліб). Лютеїн також важливий для здоров’я очей, його можна знайти, серед іншого, в: у жовтих овочах, шпинаті, салаті та капусті.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *