Перейти до вмісту

Догляд за пацієнтами із Катарактою.

Катаракта у людей похилого віку та методи її видалення.

Катаракта – це захворювання, яке в першу чергу вражає літніх людей старше Будинок для людей похилого віку Житомир
60 років, але це також трапляється з молодими людьми – тоді причиною є травми очей і робота в шкідливих умовах або зоровий контакт з хімічними речовинами, запалення очей або хронічні захворювання ( наприклад, діабет) та прийом деяких ліків. Катаракту не можна запобігти. Жити з катарактою дуже складно, а проблеми із зором впливають на поступове зниження активності. Єдиним ефективним методом лікування цього захворювання є хірургічне втручання.

Втрата еластичності кришталика прогресує приблизно з 20-річного віку і стає серйозною клінічною проблемою у віці близько 40 років до повної втрати акомодаційних здібностей у віці близько 60 років. Хворий пресбіопією скаржиться на труднощі в читанні та виконанні дій на близькій відстані, а також починає відсувати текст, що читається, все далі і далі від себе.

З роками зір перестає бути досконалим, але його поступове погіршення свідчить не про природний процес, а про хворобу. Літні люди зазвичай ігнорують проблему, тому що вони думають, що оскільки вони стають старшими, погіршення зору – це те, що не вимагає втручання. Це погана практика носити одні й ті самі окуляри протягом багатьох років, навіть якщо вони довгий час не виконували свою функцію, і навіть в окулярах зір не є правильним.

Як виникає катаракта?

Катаракта у всіх, здебільшого, протікає по-різному – іноді вона розвивається кілька місяців, іноді багато років. Наслідком цього є погіршення зору. Катаракту можна легко розпізнати. Спочатку лікар надягає на пацієнта коригуючі окуляри і просить його прочитати конкретні ряди цифр і букв. Коли після багатьох спроб не вдається вибрати окуляри, в яких можна бачити, потрібно придивитися до об’єктиву.

Які симптоми катаракти.

Симптомами катаракти є:

1) зображення починає розмиватись, а сильніші окуляри не усувають помутніння зору;

2) світлі тони сприймаються як темніші,

3) краще видно у сутінках та з хмарним небом,

4) при яскравому, денному світлі у хворого спостерігається так званий відблиск;

Не існує єдиного алгоритму для вирішення питання щодо вибору лікування. Завжди необхідно проводити кваліфікацію пацієнта індивідуально – залежно від його післяопераційних очікувань, життєдіяльності чи віку. Пацієнт повинен бути обізнаний з прогресуванням дефекту, що передбачає необхідність виконання іншої процедури.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *