Перейти до вмісту

Догляд за пацієнтом з Альцгеймера – пансіонат Київ

Як доглядати за людиною з хворобою Альцгеймера

Кожна людина хотіла б зберегти хороше здоров’я та повну фізичну форму. На жаль, з роками ми все частіше і частіше хворіємо на численні захворювання. Одні з них, незважаючи на деякі недуги, дозволяють зберігати самостійність, інші вимагають постійного догляду. До них відноситься хвороба Альцгеймера, що викликає загибель клітин головного мозку. Внаслідок цього процесу відбувається поступова втрата пам’яті та дезорієнтація. У людей, які страждають на цю недугу, виникають проблеми з повсякденною діяльністю, а на пізніх стадіях вони часто не в змозі навіть впізнавати близьких. Це змушує їх відчувати себе втраченими і такими, що потребують виключно дбайливого догляду. Як допомогти їм у цей непростий період і зробити так, щоб вони почувалися максимально комфортно?

Перш за все, спокій

Будь-які ознаки нервозності особи, що доглядає, також впливають на хвору людину. Потім вона стає дратівливою та ще більш розгубленою. Тому дуже важливо зберігати спокій у її присутності. Поговоріть із нею лагідним тоном. Хоча вона може не розуміти, що їй кажуть, вона неодмінно позитивно відреагує на спокійний тон голосу.

Безпечний простір

Хворий почувається спантеличеним. Він також має проблеми з переміщенням у просторі. Навіть якщо вона знаходиться в місці, яке раніше чудово знала, вона може не впізнати його. Це завдає їй великого дискомфорту. У такій ситуації найкраще надати їй власний, безпечний куточок. Це має бути місце, де крім куточка для відпочинку будуть також важливі для хворого предмети. Крім того, пацієнт стає менш фізично підготовленим. Тому не забудьте убезпечити сходи та інші місця, які можуть загрожувати його безпеці.

Фіксований графік дня

Фіксований порядок дня також впливає на почуття безпеки. Хворий почуватиметься набагато впевненіше, якщо йому забезпечити рутинний порядок дня. Він повинен включати фіксований час прийому їжі, відпочинку, а також час для діяльності, який дуже важливий у цій ситуації, дозволяючи стимулювати мозок, формуючи незалежність та підвищуючи активність. Також не варто забувати про фізичні навантаження.

Різні подразники

Хворобу Альцгеймера не можна зупинити, але можна сповільнити. Для цього від початку слід вводити вправи, що змушують працювати мозок. Зрозуміло, вони повинні бути адаптовані до можливостей та стану хворої людини. Щоб підтримувати фізичну форму якнайдовше, вам також необхідно регулярно виконувати прості вправи. Також рекомендуються заняття на свіжому повітрі.

Догляд за людиною з хворобою Альцгеймера — це велика відповідальність, яка потребує терпіння та співчуття і насамперед постійної присутності. Часто буває, що члени сім’ї не можуть собі цього дозволити. У такій ситуації найкращим рішенням буде довірити догляд за пацієнтом професійного будинку для літніх людей – пансіонат для людей похилого віку в Києві. У цій установі працюють фахівці, які дуже добре знають, як найкраще доглядати хворих. Це дасть вам гарантію, що ваша близька людина буде під найкращим наглядом та доглядом.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *