Перейти до вмісту

Допомога літній людині пережити спеку

Як допомогти людям похилого віку пережити літню спеку?

Погода за вікном завжди нагадує нам, що літо прийшло, і, звичайно, діти радують найбільше. Однак дуже високі температури та палюче сонце можуть стати справжньою проблемою для людей похилого віку і негативно вплинути на їх здоров’я. Тож як допомогти людям похилого віку пережити літню спеку?

Майже всі медіа нагадує, що літня спека може бути небезпечною для людей похилого віку під час канікул. Дуже високі температури негативно впливають на функціонування серця та кровоносних систем, можуть спричинити коливання артеріального тиску та цукру в крові. Важливо також пам’ятати, що деякі ліки, які приймають люди похилого віку, можуть спричинити серйозні побічні ефекти, якщо організм піддається сонячному світлу після їх прийняття.

Не забувайте про вологу!

Вода необхідна, щоб усі необхідні життєві процеси проходили в організмі людини. Тіло людей похилого віку містить приблизно на 15% менше води, ніж у дорослих, і якщо пітливість посилюється в спекотні дні, дегідратація може швидко відбуватися, загрожує життям або навіть життя.

Влітку літня людина повинна пити до 2,5 літрів рідини на день – це може бути не -карбонента мінеральна вода, трав’яні або фруктові чаї. Ви повинні переконатися, що літня людина завжди має з ним невелику пляшку напою, коли він виходить з дому, а вдома завжди мав повну склянку під рукою. Літній людині може бути важко пити більшу частину рідини за один раз, тому вам потрібно гарантувати, що він це регулярно робить протягом дня – у будинку престарілих – Життя в радості ми приділяємо цьому особливості!

Правильне харчування також важливе – по -перше, їжа також містить воду, по -друге – вона дозволяє заповнити дефіцит поживних речовин, що виділяються з пізніх, наприклад, кальцій або магнію. Люди похилого віку корисні для помідорів, кавунів, холодних супів з сезонних овочів та молочних продуктів з низьким вмістом жиру.

Що ще слід пам’ятати?

Влітку варто ретельно читати листівки з лікарськими засобами, які літня людина приймає щодня, або проконсультуватися з лікарем, незалежно від того, чи не виключають вони їх споживання подальшого перебування на сонці. Якщо такої потреби немає, літня людина, як правило, повинна уникати виходу з дому з 11:00 до 17:00, коли сонячне випромінювання є найсильнішим. Людина похилого віку також повинна обмежувати всі фізичні навантаження: покупки, прибирання, робота в саду – краще відпочити вдома або в дуже затінених місцях. Перебуваючи в природі, не забувайте про шапки, наприклад, літній капелюх або шарф, а також легкий повітряний одяг.

У спекотні дні також варто переконатися, що температура в квартирі літньої людини максимально оптимальна. Якщо він дуже сонячно, ви можете повісити штори або жалюзі на вікнах і поставити в кімнату зручний вентилятор.

Однак, якщо ми помітимо перші симптоми перегріву у літньої людини, такі як запаморочення, нудота, труднощі в русі або різке підвищення температури тіла, ми повинні негайно викликати швидку допомогу. Перегрівання може призвести до постійної інвалідності або навіть смерті.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *