Перейти до вмісту

Фізіотерапія для людей похилого віку

Чому для людей похилого віку так важливо мати постійний доступ до фізіотерапевта?

З віком підвищується ризик багатьох захворювань, пов’язаних із опорно-руховим апаратом – остеопорозу, дегенеративних змін суглобів чи проблем з рухливістю. Літні люди потребують особливої ​​уваги та постійного контролю за своїм здоров’ям. Якщо вони хочуть довше насолоджуватися самопочуттям та фітнесом, а також покращити свою фізичну форму або зменшити вираженість наявних болів, люди похилого віку повинні щодня виконувати спеціально адаптовані до їх стану активуючі вправи та брати участь у реабілітації та масажах за участю фізіотерапевт.

< >Фізіотерапія для людей похилого віку

Золоте правило хорошого здоров’я полягає в тому, що «профілактика краща, ніж лікування
». З цієї причини до фізіотерапевта повинні приходити не тільки люди, які вже мають проблеми з рухливістю, а й здорові люди. Це особливо важливо у літньому віці. Літні люди часто не відразу повідомляють про свій біль, а чекають, доки біль посилиться у таких величезних масштабах, які заважають функціонуванню. Регулярний огляд у фізіотерапевта та проходження реабілітаційного та лікувально-розслаблюючого масажу допомагає покращити настрій та фізичну форму літньої людини. Фізіотерапевт діагностує проблеми з рухом, працює над збільшенням діапазонів руху, масажує місця тиску, і таким чином знижує силу болю, що відчувається.

Фізична активність у літньому віці

Правильно підібрана до здібностей літньої людини форма фізичної активності, яка буде виконуватися регулярно, може уповільнити або запобігти формуванню вікових захворювань, що особливо вражають опорно-руховий апарат. Зупинка будь-якого руху може, своєю чергою, призвести до погіршення існуючих проблем. Фізична активність, що особливо виконується в групі, позитивно позначиться не тільки на фізичному здоров’ї літньої людини, а й на психічному здоров’ї завдяки почуттю приналежності до цієї спільноти та спільної діяльності.

Наш догляд за літніми людьми, в будинку для людей похилого віку в Києві пропонує першокласне медичне обслуговування та реабілітацію для літніх людей за участю кваліфікованого персоналу та занять активацією, адаптованих до можливостей літніх людей, які підтримують фізичну підготовку, координацію рухів та дозволяють їм довше насолоджуватися міцним. здоров’ям.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *