Перейти до вмісту

Фізична активність для людей похилого віку

Вправи на розтяжку для людей похилого віку. Активація людей похилого віку

Особливу турботу про свій стан слід приділяти людям старше шістдесяти років. Вправи на розтяжку для людей похилого віку можуть запропонувати, наприклад, медсестра або особа, яка доглядає цю людину в будинку для людей похилого віку.

Активізація людей похилого віку – поради

Багато років тому було доведено, що фізична активність прямо впливає на процес старіння. Навіть легкі вправи здатні загальмувати розвиток різноманітних захворювань та позитивно вплинути на ваше самопочуття. Тому активізація людей похилого віку дуже важлива і дуже впливає з їхньої функціонування. Повна бездіяльність може мати справді серйозні наслідки. Збільшується ризик таких захворювань, як атеросклероз, гіпертонія та ожиріння.

Користування фізичної активності

Велике значення мають вправи для людей похилого віку – навіть ті, які практично не займаються. Навіть такі тривіальні для людей похилого віку заняття, як вигул собаки, прибирання будинку або миття посуду, дуже важливі. Дії цього сприяють збільшенню обсягу сірої речовини у мозку, що може ефективно придушувати зміни, безпосередньо пов’язані з деменцією. Формування нових нейронних зв’язків та кори головного мозку впливає на обробку інформації та когнітивні процеси, які з віком стають слабшими. Таким чином, регулярна активність може ефективно сповільнити процес старіння та допомогти людям похилого віку підтримувати фізичну та інтелектуальну форму протягом тривалого часу.

Фізична активність людей похилого віку – як її здійснювати?

Як згадувалося вище, навіть невелика фізична активність може мати велике значення. Вправи можна вільно виконувати вдома – не завжди літня людина має можливість залишити власну квартиру. Няні також можуть допомогти із заняттями. Якщо вас цікавлять пропозиції роботи нянь в Україні, обов’язково ознайомтеся з нашими послугами. Індивідуальна та домашня фізична активність має бути, перш за все, простою та приємною – вона не повинна завдавати літній людині жодного дискомфорту.

Які вправи на розтяжку для людей похилого віку?

Добрий спосіб залишатися в хорошій формі – це розтягувати все тіло. Однак вправи на розтяжку для людей похилого віку не повинні бути складними. Вони можуть включати стояння з розставленими ногами і підйом прямих рук вгору, напруга м’язів, а також виконання легких нахилів. Звичайно, не кожен може виконувати такі вправи – перед цим варто дізнатися про думку свого лікаря чи реабілітолога. Якщо вас цікавить робота помічником для літніх людей, ознайомтеся з нашою пропозицією. Робота нянькою в Пансіонаті дуже добре оплачується.

Інші розваги для людей похилого віку

Щоденні заняття для людей похилого віку можуть включати безліч різних занять. Наприклад, робота в саду, тривала прогулянка або робота по дому можуть бути настільки ж корисними, як і фізичні вправи для людей похилого віку. Сюди входить прибирання пилососом і легша робота, наприклад, витирання пилу або витирання посуду. Ці види діяльності дійсно можуть запобігти серйозним захворюванням і насамперед позитивно вплинути на благополуччя людей похилого віку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *