Перейти до вмісту

Характерні симптоми хвороби Паркінсона

Які перші симптоми хвороби Паркінсона?

Хвороба Паркінсона відноситься до нейродегенеративних захворювань. Що це означає? Супутні симптоми спричинені дегенерацією та втратою нейронів чорної субстанції головного мозку. Захворювання також супроводжується іншими змінами мозку. Ми пояснюємо, які симптоми можуть вказувати на ранній початок хвороби Паркінсона.

Що потрібно знати про хворобу Паркінсона

Хвороба Паркінсона найчастіше діагностують у людей похилого віку віком від 60 років. Іноді вражає людей молодших 50 років. Однак варто знати, що початкові симптоми захворювання настільки неспецифічні та делікатні, що їх легко можна не помітити. Це означає, що ми можемо досить довго боротися із хворобливим процесом, перш ніж помітимо перші, характерні симптоми хвороби Паркінсона, які спонукають нас звернутися до лікаря та провести аналізи у фахівців. Хвороба Паркінсона викликає зміни в області мозку, що відповідає за вироблення дофаміну. Це дуже важливий нейротрансмітер для нашого здоров’я, який визначає правильне функціонування нервової системи. З цієї причини хворим людям потрібний спеціалізований догляд та постійна допомога у виконанні повсякденних справ.

Які симптоми вказують на ранні стадії хвороби Паркінсона?

Внаслідок віку людей, які найчастіше страждають на хворобу Паркінсона, ми можемо легко сплутати її симптоми з типовими ознаками старості. Хвороба Паркінсона не викликає больових відчуттів, тому навіть помічаючи досить тривожні симптоми, люди похилого віку можуть уникати відвідування фахівця.

Загальні симптоми ранньої хвороби Паркінсона включають:

  • поступове уповільнення рухів (рух дрібними кроками, човгання та волочіння однієї кінцівки)
  • тремор різної інтенсивності, що виникає у спокої у верхніх кінцівках (спочатку тремор зачіпає лише руки),
  • часте тертя великого пальця про вказівний палець,
  • порушення балансу,
  • часте перевертання,
  • нахил вперед при ходьбі,
  • зміна міміки (ефект маски),
  • проблеми з промовою.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *