Перейти до вмісту

Харків пансіонат для людей похилого віку.

Остеопороз без секретів – як його розпізнати?

Остеопороз, також званий кістковою асоціацією, є підступним захворюванням, яке вражає скелетну систему. В основному він вражає зрілих жінок після менопаузи, хоча хворіють і чоловіки – але набагато рідше і здебільшого через старість. При остеопорозі щільність кісткової тканини поступово знижується, що призводить до зниження стійкості скелета до механічних травм – це призводить до підвищеного ризику переломів. Якщо захворювання вчасно не виявити і не зупинити, воно може призвести до стану, коли навіть незначна травма (наприклад, падіння з ліжка) закінчиться переломом кістки.

Остеопороз – хто хворіє?

Існує Дом престарелых Харків три основні типи остеопорозу.

1. Першим і найпоширенішим типом є постменопаузальний остеопороз, який зазвичай вражає жінок віком від 50 до 60 років. Чому остеопороз розвивається часто після менопаузи? Це з дефіцитом естрогену, типовим для менопаузи. Низький рівень жіночих статевих гормонів призводить до патологічного зниження щільності кісткової тканини. Процес характеризується високою динамікою, і в його перебігу найчастіше спостерігаються переломи зап’ясть або передпліччя.

2. Тип другий – старечий остеопороз. Поширюється як у жінок, і чоловіків. Хорошою новиною є те, що хвороба розвивається набагато повільніше, ніж постменопаузальний остеопороз – втрата кісткової маси прогресує зі швидкістю близько 1% на рік. У кістках, спричинене плином часу, пов’язане з порушенням засвоєння кальцію з раціону, низьким рівнем вітаміну D, а також зниженням рівня тестостерону. Перші зміни зазвичай з’являються після 40 років і прогресують із часом. Старечий остеопороз найчастіше спричиняє переломи всередині хребців стегна.

3. Третій тип, тобто. вторинний остеопороз. Він розвивається внаслідок прийому певних ліків або як наслідок минулої хвороби. Йдеться про такі захворювання, як, наприклад, ревматоїдний артрит, цукровий діабет, захворювання печінки, нирок, кишківника або щитовидної залози. Це досить поширений вид остеопорозу, тому що на нього припадає цілих 20% усіх випадків.

Остеопороз – причини виникнення.

Причинами остеопорозу залежно від чоловіка є неправильне харчування, що характеризується низьким споживанням кальцію та надмірним надходженням натрію, курінням, зловживанням алкоголем, відсутністю регулярних фізичних навантажень або застосуванням деяких лікарських препаратів: кортикостероїдів, стероїдів, залізних препаратів, гормонів.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *